Пройшли ходою з Замкової до майдану Незалежності

Дубенчани долучились до Всесвітньої акції «Walk for Freedom/Хода за свободу»
Всесвітня вулична акція «Walk for Freedom/Хода за свободу» у Дубні відбулась 18 жовтня.
Акція приурочена до європейського Дня протидії і боротьби з торгівлею людьми, який започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.
#WalkForFreedom – це мирна хода небайдужих людей за свободу мільйонів чоловіків, жінок і дітей, які знаходяться у сучасному рабстві.

Учасники акції – учнівська та студентська молодь, працівники державних установ – пройшли за маршрутом від вул. Замкова до майдану Незалежності.
Метою заходу є підняття рівня обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми, поширення важливої інформації про це явище та небезпеку, що воно становить, роз’яснення громадянам видів і форм цього злочину, а також шляхів підтримки й допомоги потерпілим.
Згідно зі статистикою Міжнародної організації з Міграції (МОМ), із 1991 до 2018 року більше 230 000 українців постраждали від торгівлі людьми. Минулорічна статистика показує, що найбільше (90%) українців страждає саме від трудової експлуатації, при цьому більше половини потерпілих (60%) – це чоловіки.

Захід проведений відділом молоді, фізкультури та спорту Дубенської міської ради в рамках інформаційної кампанії Міністерства соціальної політики України спільно з Представництвом громадської організації «Кампанія А21» в Україні, координатором проектів ОБСЄ в Україні та Представництвом МОМ в Україні.

(267)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.