Прокурори звітують про роботу

Заступник керівника Дубенської місцевої прокуратури проінформував про результати діяльності
Про стан законності, протидію злочинності та корупції і результати роботи місцевої прокуратури за 12 місяців торік інформував заступник керівника Дубенської місцевої прокуратури Місюк Віталій Миколайович. У своєму виступі прокурор зазначив, що протягом 2018 року зменшилась кількість зареєстрованих кримінальних проваджень у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. На зменшення рівня злочинності вплинули, зокрема, результати підтримання прокурорами публічного обвинувачення в судах та вироки, якими засуджено винних осіб до реальної міри покарання, пов’язаної з ізоляцією від суспільства. На території обслуговування місцевої прокуратури з 01.01.2018 по 31.12.2018 усього зареєстровано 2491 кримінальне правопорушення, на противагу 2835 за аналогічний період минулого року або на 12,1% менше.
Заступник керівника прокуратури також зазначив, що цьогоріч відомством спільно з іншими правоохоронними органами вживалися організаційні заходи з метою посилення протидії злочинності. З цією метою розроблено узгоджені та скоординовані заходи за результатами проведення восьми координаційних нарад з керівниками правоохоронних органів, а також  шести постійно діючих міжвідомчих робочих груп, систематично проводились навчальні заняття та оперативні наради з підпорядкованими працівниками.
Водночас Віталій Місюк відзначив ефективність роботи місцевої прокуратури щодо представництва інтересів держави. Упродовж 12 місяців 2018 року місцевою прокуратурою пред’явлено 46 позовних заяв, на загальну суму 16, 66 млн. грн. Судами протягом 2018 року задоволено 19 позовів на суму 13 060 тис. грн. (23 позови на суму 11 914 тис. грн. за 12 місяців 2017 року).
Також прокурор відповів на ряд запитань депутатів міської ради та представників громадськості.
Керівник Дубенської
місцевої прокуратури                                                         Василь Мартинюк

(36)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.