П’ятниця , 21 Вересень 2018Home » Мiсто » Професійне свято тих, хто рятує чужі життя (фоторепортаж)

Професійне свято тих, хто рятує чужі життя (фоторепортаж)

Рятувальників зі всієї Рівненщини з професійним святом вітали у Дубні
Рятувальники – це люди, які з дня в день ризикують своїм життям, щоб врятувати інших. Представники цієї героїчної професії виконують рятувальні роботи, пов’язані з пожежогасінням, повенями, природними катастрофами та іншими непередбаченими небезпечними ситуаціями, а також займаються ліквідацією наслідків нещасних випадків. Кожного року Україна вшановує цих людей восени, 17 вересня. Рятувальників Рівненської області вітали напередодні свята 14 вересня у Дубні на території заповідника.
На урочистості приїхали рятувальники зі всієї Рівненщини, архієпископ Рівненський та Острозький Іларіон, представники влади області та Дубенщини. Після урочистостей, на яких нагороджували найкращих працівників ДСНС, гостей чекав святковий концерт.
Детальніше про те як вітали рятувальників – читайте згодом на сайті Інформаційного порталу м. Дубно.


(560)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Професійне свято тих, хто рятує чужі життя (фоторепортаж) Reviewed by on . Рятувальників зі всієї Рівненщини з професійним святом вітали у Дубні Рятувальники – це люди, які з дня в день ризикують своїм життям, щоб врятувати інших. Пред Рятувальників зі всієї Рівненщини з професійним святом вітали у Дубні Рятувальники – це люди, які з дня в день ризикують своїм життям, щоб врятувати інших. Пред Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.