П’ятниця , 21 Вересень 2018Home » Мiсто » Проект школярки відзначили на обласному конкурсі

Проект школярки відзначили на обласному конкурсі

Робота юної читачки з Дубенщини перемогла на обласному конкурсі
Завершився обласний тур Всеукраїнського конкурсу проектів «Мої права – моє життя». На конкурс були представлені і роботи юних читачів Дубенщини. Приємно, що серед учасників творчого змагання у віковій категорії серед учнів 7-9 класів відзначено проект Калініної Анастасії, учениці 7 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. с. Птича в номінації «Індивідуальний проект» (консультанти – Прохорчук М. М., зав. бібліотекою та Кравець Н.В., вчитель). Роботи переможців надіслані на розгляд головного журі до Києва.
Конкурс спрямований на поглиблення знань з правознавства, формування правової культури і правосвідомості, виховання активної життєвої позиції, вміння захищати свої права.

(192)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Проект школярки відзначили на обласному конкурсі Reviewed by on . Робота юної читачки з Дубенщини перемогла на обласному конкурсі Завершився обласний тур Всеукраїнського конкурсу проектів «Мої права – моє життя». На конкурс бу Робота юної читачки з Дубенщини перемогла на обласному конкурсі Завершився обласний тур Всеукраїнського конкурсу проектів «Мої права – моє життя». На конкурс бу Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.