Представництво Європейського Союзу завітало на Рівненщину

Представництво Європейського Союзу перебуває з інформаційно-роз’яснювальним візитом на Рівненщині
У рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні» відбулася публічна презентація проектів та можливостей співпраці з ЄС для Рівного та області.
Огляд пріоритетів допомоги, яку Євросоюз надає Україні; програми Представництва ЄС для молоді та у роботі з медіа; реформи в Україні та підтримка з боку Європейського Союзу; процеси децентралізації в Україні та європейський досвід у цій реформі – такі основні теми дискусії, що відбулася в облдержадміністрації.
«Наша сьогоднішня зустріч спрямована на те, щоб зацікавити якомога більше людей, громадських організацій, медіа для того, аби вони долучалися до участі у даних проектах. А також визначити пріоритети на наступні роки. Допомога Євросоюзу неоціненна, але разом з тим, потрібно спрямовувати проекти і на інші напрями, окрім децентралізації. Будуймо Європу в Україні», – зазначила заступник голови облдержадміністрації Світлана Богатирчук-Кривко.

Прес-аташе Представництва Європейського Союзу в Україні Давід Стулок розповів, що Європейський Союз прикладає багато зусиль, адже хоче побудувати Європу в Україні. Рівненщина цікава для інвесторів. Пріоритетними завданнями співпраці є допомога у розвитку інфраструктури, а також малого та середнього бізнесу.
Окрему презентацію було присвячено реформі децентралізації влади в Україні. Як розповіла координатор Рівненського обласного підрозділу впровадження проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Ольга Кашевська, метою проекту є орієнтація людей на європейські цінності. Він охопив 14 з 16 районів Рівненщини, а це – 112 сіл та 2 міста та 209 тисяч жителів. За 9,5 років в соціальну сферу області інвестовано 23,7 млн. гривень.

За матеріалами: Рівненська ОДА

(139)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.