Правоохоронці з владою вирішували як долати злочинність

Керівники правоохоронних органів Дубенського та Демидівського районів узгодили подальші кроки щодо подолання злочинності
Під головуванням керівника Дубенської місцевої прокуратури Василя Мартинюка провели координаційні наради керівників правоохоронних органів Дубенського та Демидівського районів, на яких обговорили стан боротьби зі злочинністю та протидії корупції на території м. Дубно, Дубенського та Демидівського районів за підсумками роботи 12 місяців минулого року і січня поточного року.
В заходах взяли участь голова Дубенської районної державної адміністрації Юрій Парфенюк, голова Демидівської районної державної адміністрації Богдан Левшенюк, керівники силових відомств Рівненщини, голови органів місцевого самоврядування. Серед запрошених – керівники та працівники територіальних відділів правоохоронних органів, а також працівники місцевої прокуратури.
Відкриваючи нараду, її головуючий – керівник Дубенської місцевої прокуратури Василь Мартинюк – відзначив, що завдяки ефективній взаємодії усіх правоохоронних органів, виконанню ними узгоджених спільних заходів у боротьбі зі злочинністю і корупцією, а також у співпраці із громадськістю вдалося досягти позитивних результатів та суттєво вплинути на стабілізацію криміногенної обстановки.
Протягом 2018 року зменшилась кількість зареєстрованих кримінальних проваджень у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. На території обслуговування місцевої прокуратури торік зареєстровано 2491 кримінальне правопорушення, що на 12,1% менше, ніж позаторік. Менше було вчинено злочинів на території м. Дубно (741 проти 953 у позаминулому році), Дубенського (519 проти 549), Демидівського (203 проти 226), Млинівського (590 проти 630) та Радивилівського районів (438 проти 477).
Істотно зменшилась кількість вчинених тяжких злочинів, кримінальних правопорушень середньої тяжкості, проти життя та здоров’я особи, власності, безпеки руху та експлуатації транспорту, а також злочинів, вчинених неповнолітніми.
Водночас правоохоронними органами активізовано проведення досудового розслідування та розкриття кримінальних правопорушень, зокрема пов’язаних із корупцією та незаконним розкраданням лісу, інших категорій злочинів.
Із детальним аналізом стану законності та пропозиціями щодо шляхів покращення діяльності на відповідних напрямах роботи правоохоронних органів виступив заступник керівника Дубенської місцевої прокуратури Віталій Місюк.
За результатами роботи координаційної наради керівників правоохоронних органів Дубенського та Демидівського районів заслухано інформації начальників Млинівського відділу Дубенської місцевої прокуратури, Дубенського відділу поліції та інших працівників правоохоронних органів.
Своє бачення у взаємодії та вирішенні піднятих проблемних питань висловили керівники органів місцевого самоврядування та внесли відповідні пропозиції щодо покращення криміногенної ситуації та території вищевказаних районів.
За результатами координаційної наради розроблено комплекс узгоджених заходів, які сприятимуть підвищенню ефективності боротьби зі злочинністю та її профілактики на території регіону.
За матеріалами: Дубенська місцева прокуратура

(96)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.