Повідомлення про виграш автомобіля надсилають шахраї

У Дубенському відділі поліції повідомляють як діють шахраї
В Україні орудують шахраї, які виманюють гроші у людей, повідомляючи їм телефоном, що вони виграли авто.
«Ви виграли автомобіль!» – таке смс-повідомлення отримують власники мобільних телефонів. Коли «щасливий володар авто» телефонує на номер з якого надійшло смс-повідомлення, співрозмовник відрекомендовується «представником компанії», яка проводить розіграш. Невідомий повідомяє про деякі умови, за яких можна отримати авто. Мовляв, машина для переможця абсолютно безкоштовна, але треба заплатити комісійні за послуги оподаткування. А щоб все відбулося якнайшвидше і переможець отримав омріяну машину, гроші треба переказати на рахунок, який вказує представник компанії.
Чоловік одразу ж виконує ці вимоги і перераховує певну суму грошей, в основному це зовсім не маленькі кошти. Лише згодом, ошуканий починає розуміти, що став жертвою шахраїв, оскільки автівку ніхто не приганяє, а телефон «представника компанії» не відповідає.
Працівники поліції вкотре звертаються до громадян не довіряти всіляким акціям, розіграшам, які пропонуються у телефонному режимі, також не довіряти випадковим людям на вулиці, особливо, коли мова йде про дорогоцінні товари. Бережіть власні заощадження і дбайте про власну безпеку.

(225)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.