Повернувся з нагородою з чемпіонату світу

Колишній випускник Дубенської ДЮСШ виборов бронзову нагороду у складі збірної України
Перемога – це завжди результат постійної клопіткої та наполегливої роботи. І це підтверджує паралімпієць, чемпіон України, колишній випускник Дубенської ДЮСШ, а нині спортсмен з Рівненщини Микола Синюк, який нещодавно повернувся з черговою нагородою. На чемпіонаті світу з параканое спортсмен виборов бронзу.
Змагання проходили з 23 по 26 серпня у м. Монтемор-у-Велью у Португалії. Серед 38 країн-учасниць Україну у складі національної збірної представляли троє спортсменів з Рівненщини. Серед них – Микола Синюк. Чемпіон України показав високий результат і фінішував третім у класі KL2 на дистанції 200 метрів. Про свою перемогу паралімпієць розповідає скромно:
«Змагання – це результат підготовки, а підготовка завжди важка. І до чемпіонату світу з параканое готувався протягом року. До того був чемпіонат України, Кубок світу, чемпіонат Європи, але чемпіонат світу – це фінальна в сезоні гонка, на яку максимально робимо акцент. Готувались фізично, налаштовувались морально і показали результат, як на мене, – дуже хороший результат на даному етапі підготовки».

Важливою для спортсмена є підтримка.
«Дякую рідним, близьким, друзям за підтримку. Дякую ЗМІ, що слідкують і цікавляться спортом», – зауважує чемпіон.
Близько місяця Микола відпочиватиме, а тоді ж знову готуватиметься до змагань. Наставником веслувальника є Леонід Камлочук.

А ми дякуємо за розмову та бажаємо успіхів і майбутніх перемог.
Нагадаємо, що на чемпіонаті Європи з параканое Микола Синюк минулого року виборов срібло та бронзу цьогоріч.