Пошкоджений човен для спортсменів – комісія не може сказати хто винний

Мотузковий парк у Дубні став власністю міста, але ще не знають кому його передати
Не тільки питання звернення до Президента щодо його відставки та розпуску Верховної Ради було дискусійним на 50 сесії Дубенської міської ради. Чимало інших питань розглядали депутати протягом тривалого часу. Зокрема, звіт голови комісії по контролю за використанням коштів управлінням освіти на придбання спортивного інвентаря. Нагадаємо, що раніше для дубенських спортсменів придбали вживану каное-четвірку, на неї з міської казни  витратили понад 100 тисяч гривень, так як нова в рази дорожча. Вже у Дубні виявили, що човен пошкоджений. Але коли це сталось – чи під час транспортування чи такою її продав підприємець – не відомо. Для з’ясування усіх обставин у міській раді створили комісію, а поліцейські розпочали розслідування. Про роботу комісії доповідав заступник міського голови Василь Скринчук:
«Загалом зловживань у діях працівників управління освіти та спортивної школи не виявилось, за виключенням питання щодо придбання човнів «четвірки» і двох «одиночок» для веслувальної бази, придбаних за документами у 2016 році. Дискусії велись через сумніви окремих членів комісії щодо доцільності їх придбання, відповідності якості та вартості, зобов’язань з цього приводу постачальника, наявності заявлених попередньо човнів. Щоб отримати об’єктивні та документально засвідчені дані з цих питань вирішено дочекатись результатів фінансової перевірки управління освіти та досудового розслідування відділу поліції».
Та додав пропозицію Тетяни Гончарової, яка пропонувала у накладних на придбання спортивного інвентаря чітко вказувати маркування, вид, модель тощо.

З рішенням про чекання категорично не погодились депутати. Чимало запитань та нарікань пролунало до Василя Скринчука від Олега Шведа, Леоніда Дудка, Миколи Стрільчука та Андрія Хижняка. Перший взагалі не вгавав щодо роботи комісії, голови, а Микола Стрільчук навіть запропонував змінити очільника тимчасової комісії через те, що він у своєму звіті не вказав чи були порушення, чи ні, а тільки затягує процес. Також Олег Швед звинуватив Віктора Недашковського у тому, що зацікавлена особа не може бути членом комісії (саме він запропонував придбати каное-четвірку). В цей час начальник управління економіки і власності Мирослава Піддубник вигукнула, що це положення стосується депутатських комісій, тобто постійних, а не тимчасових. Та тут депутати швидко знайшли що сказати чиновниці ніхто не зважав, що йшлось про тимчасову комісію. Свої пояснення надав і Віктор Недашковський. Після чого обранці перейшли до голосування. Необхідною більшістю, тобто 18 голосами, депутати схвалили пропозицію щодо зміни очільника та ніяк не могли обрати нового керівника. Ані Олег Швед, ані Микола Стрільчук не бажали брати на себе відповідальність та бути головою, тож знайшли третього, а вірніше третю – Ольгу Ляшенко. Не вистачило депутатам 3 голоси, аби виключити секретаря міськради з складу комісії. І врешті звіт прийняли до відома та перенесли розгляд питання.

Також обговорень зазнало питання про затвердження акту приймання-передачі в комунальну власність територіальної громади обладнання та спорядження мотузкового парку. Нагадаємо, що 1 березня акт приймання-передачі «тарзанки» підписали благодійник з Норвегії та міський голова. А зараз варто прийняти його на баланс та вирішити, хто ж опікуватиметься парком. Серед варіантів – відділ культури і туризму Дубенської міськради. Та тут же керівник відділу Тетяна Єфімчук пояснила, що в неї немає таких працівників, які могли б зайнятись мотузковим парком, а тому «тарзанка» не запрацює цього року. Андрій Хижняк запропонував передати Будинку дітей та молоді, в яких уже є досвід та спорядження (така ж ідея і була в норвежців-благодійників). Але поки зійшлись на тому, що мотузковий парк буде комунальною власністю міста, а управління економіки і власності зробить оцінку спорядження для подальшої експлуатації.

Не геть звичною була у депутатів міськради перерва у засіданні. Цього дня вони мали можливість придбати благодійне печиво, аби допомогти маленькому Матвію Стрільчуку. Хлопчику трошки більше року, але він не може почути звуки навколишнього світу чи рідної мами. Задля порятунку сина жінка ночами випікає печиво. Саме його журналісти пропонували придбати обранцям, працівникам міської ради та дубенчанам, що були в той час у міськраді. В цілому вдалось зібрати більше 5300 гривень. І хоча це порівняно крапля в морі (треба 29500 євро), але окрема подяка тим людям, які долучились до доброї справи. Також на сесії для маленького дубенчанина виділили 5 тисяч гривень, а сім’ям погорільців, що лишились без житла внаслідок пожежі на Кременецькій по 30 тисяч гривень.

А перед перервою обранці заслухали керівника релігійної громади, який закликав депутатів підписати петицію проти впровадження гомосексуалізму, самостійного обрання статі особи під нібито європейськими цінностями та переглянули ролик на цю тему.

(195)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.