Помічник нардепа може стати головою РДА

Помічник народного депутата Олександра Дехтярчука може стати головою Демидівської РДА

Після виборів залишилися без керівників Демидівська та Рівненська райдержадміністрації, бо їхні очільники проміняли президентську вертикаль на посади голів районних рад.

Віталій Чугунніков заявляє, що з дня на день ці кадрові питання буде вирішено:

– Ми надіслали до Адміністрації Президента клопотання про призначення голів Рівненської та Демидівської райдержадміністрацій Рівненщини. Думаю, найближчим часом, якщо буде згода людей, які приймають рішення, будуть призначення. Ми пережили складний період призначення голови Корецької РДА, проте тепер кандидатура вже погоджена. Поки що називати прізвища я не хотів би. На посаду мого заступника з питань ЖКГ хочу призначити Ігоря Тимошенка.

Що ж стосується претендентів на головування в райдержадміністраціях, то «РВ» вдалося дізнатись таке. У Демидівську райдержадміністрацію, за нашою інформацією, хочуть призначити 46-річного Петра Рухера, помічника нардепа від БПП Олександра Дехтярчука та депутата від БПП Дубенської райради. За президента Ющенка пан Рухер очолював Сарненську райдержадміністрацію. У 2015 році він претендував на посаду голови Дубенської РДА.

Рівненську РДА може очолити 29-річний Володимир Пилипчук, який після Революції гідності був головою Рівненської райради минулого скликання. Пан Пилипчук на останніх виборах балотувався від блоку Петра Порошенка, проте належить до команди Юрія Вознюка, народного депутата від «Народного фронту». Володимир Пилипчук підтвердив, що його кандидатуру розглядають як можливу для призначення.

У Корець, за нашими даними, повернеться працювати 50-річний Сергій Черній, який був заступником голови райдержадміністрації в той час, коли її очолював Руслан Сивий. Нині п.Черній – начальник управління соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, обласного департаменту соцзахисту населення.

(23)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.