Поліцейські, прокурори, чиновники, депутати, преса бігтимуть кілометр задля благодійності

«Благодійний кілометр» у Дубні: поки ви думаєте чи приймати участь у спортивно-благодійному заході, то інші вже активно реєструються, щоб на День Незалежності України пробігти свій «кілометр»
Зі слів організаторів заходу відомо, що на благодійний забіг уже зареєструвалося кілька десятків дубенчан та мешканців району. Також 24 серпня у місті Дубно проявили бажання бігти й жителі із сусідніх районів.
– На даний час у «Благодійному кілометрі» офіційно зареєструвалося 20 команд. Серед бажаючих приєднатися до спортивного дійства є такі команди: «Поліція», «Прокуратура», «Дубенські вогнеборці», «Преса», «Дубенська міськрада» (апарат), «Депутати», «РДА», «Райрада», «Батьківщина», «Молодіжна рада», «Файні штучки», «Чемпіони», «Сипучка», «РівнеГаз», «КП Житловик», «Гетьман», «Free Riders Dubno (МОТО)», – розповідає один із організаторів заходу та співзасновник українського спортивного бренду Олександр Конюкевич.
– Що стосується індивідуального забігу, то теж уже маємо не погані результати. Оскільки на забіг вже зареєструвалося кілька десятків бігунів. Серед найменших спортсменів є дітки, котрим виповнилося два роки, а найстаршому уже більше 60-ти років і це відомий в нашому місті чоловік, голова райради – Олександр Козак, який автоматично стає кандидатом у номінації «найстарший учасник забігу». Проте є ще час і ці в дані можуть змінитися, – говорить організатор.
Крім очільника району планують бігти й інші керівники структур – голова РДА, Юрій Парфенюк теж уже зібрав команду однодумців, серед яких його заступники; так само спортивних і активних згуртував навколо себе й начальник прокуратури – Василь Мартинюк. Зі слів головного прокурора нашого краю на День Незалежності побіжать усі дубенські прокурори.
Варто зауважити й активну громадську позицію нового начальника поліції – Романа Панасюка. Поліцейський гідно представив правоохоронців на футбольному матчі у протистоянні «Чиновників з Духовенством», а через три тижні команда поліцейських разом із усіма теж побіжить кілометр і ймовірно, перемога буде полісменів. Хоча, пробіг покаже, хто і як бігає…
Ще багато можна розповідати про команди і даний спортивний захід, проте організатори «Благодійного забігу» наголошують, що зараз триває реєстрація учасників, а тому просять активізуватися і записуватись на мегакруту спортивну подію. Крім цього наголошують і на тому, що партнером заходу може стати кожен добродій, який має можливість долучитися до організації та нагородження учасників «кілометра».

А відбудеться «Благодійний кілометр» з метою допомоги маленькому Макарчику Гуку із Дубенщини, котрому виповнилося 2 роки і 5 місяців. Дитина вже два роки перебуває у реанімації. Макар підключений до апарату штучного дихання. Тож, давайте усі разом допоможемо сім’ї маленького хлопчика, який кожного дня бореться за власне життя.
Прийди 24-серпня на головний майдан міста, пробіжи свій «Благодійний кілометр» і приєднайся до доброї справи.
Зареєструватися на «Благодійний кілометр» можна тут:
https://docs.google.com/a/gerasport.com/forms/d/e/1FAIpQLSdgA7cQTuQTzum33cHwmgaJ8mChNuv6wB7-soVyycdjpE5oqQ/viewform
Або за номером тел.: 0502208113 Ольга , 0930653818 Богдан, 0732060006 Олена.
Діти, учні старших класів та студенти біжать БЕЗКОШТОВНО.
Учась в індивідуальному забігу – 50 грн..
Естафетний забіг (командний) – 500 грн. з команди (в команді 5 осіб).

(182)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.