Середа , 17 Жовтень 2018Home » Мiсто » Полеглих під Крутами вшанують смолоскипною ходою

Полеглих під Крутами вшанують смолоскипною ходою

У Дубні організовують смолоскипну ходу і курс військової підготовки
До 100-річчя битви під Крутами 28 січня о 18:00 відбудеться смолоскипна хода «Пам’ятай про Крути!». Збір учасників заходу відбудеться біля пам’ятника Т. Г. Шевченку, що знаходиться на вул. Данила Галицького.
29 січня о 14:00 в спортивному залі Дубенської ЗОШ №1 пройде перше заняття курсу з військової підготовки «Характерник».

В програмі заходу прийоми самооборони, ознайомлення з будовою та характеристикою зброї, навички та тактика поводження зі зброєю. Для участі у занятті потрібно зголоситись за посиланням:https://docs.google.com/forms/d/1s8D8YPOLGGbwJIkq2kPwPm4ExRpmzrBGIA0XnTLhR4A/viewform?edit_requested=true.
Ми завжди повинні пам’ятати всіх, кому завдячуємо власною державністю, хто не дав забути слово Україна, на чиєму прикладі ми виховуємо сучасне покоління борців за нашу державу.
Тож давайте вшануємо подвиг мужніх крутянців, які, не зважаючи на нерівні сили, стали на захист України в далекому 1918 році.

Організатором заходів є ВП ГО «ВМР» Національний Альянс» в Рівненській області.

(116)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Полеглих під Крутами вшанують смолоскипною ходою Reviewed by on . У Дубні організовують смолоскипну ходу і курс військової підготовки До 100-річчя битви під Крутами 28 січня о 18:00 відбудеться смолоскипна хода «Пам’ятай про К У Дубні організовують смолоскипну ходу і курс військової підготовки До 100-річчя битви під Крутами 28 січня о 18:00 відбудеться смолоскипна хода «Пам’ятай про К Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.