Показники газу та електроенергії можна залишати по телефону

Дубенчани повинні оплачувати рахунки протягом 5 днів
З метою ефективного споживання енергоносіїв та недопущення виникнення заборгованості просимо споживачів дотримуватись умов укладених договорів з енергопостачальними підприємствами а саме:
– остаточний розрахунок по оплаті місячної вартості газу на постачання природного газу для потреб непобутових споживачів (п. 4.2.3. Договору на постачання природного газу для потреб непобутових споживачів ) здійснюється до 10 числа місяця, наступного за місяцем постачання газу.
Залишити показник лічильника можна зателефонувавши до контакт-центру для споживачів природного газу, за телефоном (03622) 461104.
Розрахунки за використану електричну енергію здійснюються у розрахунковому періоді відповідно до умов договору. Відповідно до додатку №4 договору кошти за фактично спожиту електричну енергію згідно з отриманим рахунком споживач повинен оплати протягом 5 операційних днів від дня отримання рахунку. Дата розрахунку визначена індивідуально для кожного споживача і зазначена в дод.4 п.1. договору. В разі виникнення питань а також для уточнення показників споживачі можуть звернутись за телефонами кол-центру 3-26-66; 0676204411; 0504904411; 0933204411.
Також, вкотре нагадуємо про забезпечення установами та організаціями своєчасного проведення процедур державних закупівель енергоносіїв при необхідності на 2018 та 2019 рік згідно із Законом України «Про публічні закупівлі» із змінами.
За матеріалами: Дубенська РДА

(560)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.