Почуття гумору без відчуття міри (фото)

Відбувся відбірковий етап першої Дубенської ліги гумору
Найкращі гумористичні колективи Дубенщини 19 квітня боролися за першість у приміщенні районного будинку культури.
Організатори Дубенської ліги гумору зробили шоу максимально наближеним до телевізійної версії проекту. Отож, перед тренерами виступило 15 команд-представників навчальних закладів міста та району, якщо тренеру команда подобалася він повинен встати, демонструючи тим самим свою готовність взяти колектив під опіку. Тренерська команда складалася з уже відомих і не лише на Рівненщині наших земляків, які змогли довести свою вправність в гумористичному ремеслі, віртуозних жартах та створенні хорошого настрою, повідомляє Інформаційний портал м. Дубно.

Зал районного будинку культури був повністю заповнений любителями нового та оригінального гумору, а також групами підтримки команд-учасників. Цікаві жарти звучали як від студентів, так і школярів, які зовсім легко і по-дитячому висміювали досить серйозні речі. Репертуар колективів дивував різноманітністю та креативністю – звучали жарти на політичну і побутову тематики, а також короткі скетчі з студентського та учнівського життя самих учасників.

У наступний етап першої Ліги гумору пройшли такі команди:

  • «Full house» (ЗОШ №1) і «Бла-ха-ха» (Мирогощанський аграрний коледж) став – дует Світлани Матвійчук та Олександра Юзика;
  • «Театр трьох акторів» (Мирогощанський аграрний коледж) та «Катерина та її раби» (Дубенський коледж РДГУ) – Валерій Кочура та Дмитро Комарницький;
  • «Дай «5» (СЗОШ №5») та команду «Оксани» – збірна немісцевих студенток (Дубенський коледж РДГУ) – Наталія Халіль та Микола Хомич;
  • «Айболіт» ( Дубенський медичний коледж) та «Ні собі ні людям» (ЗОШ №6) Роман Тютях та Андрій Зубач;
  • «TwoPizza» (Дубенський коледж РДГУ) та «Некультурні» ( Дубенський коледж культури та мистецтв) Олександр Палій та Андрій Волковецький;
  • «Фан-клуб Біллі Міллігана» (Дубенська гімназія №2), «Маски» – Планета Земля (Дубенський медичний коледж) – Микита Чибарь та Андрій Трусик.


Саме в такому складі команди виступлять у півфіналі разом зі своїми зірковими тренерами, який відбудеться у вересні 2018 року.

Також цього дня нагородили Сергія Волчука (команда ЗОШ №1) та Тамару Прухніцьку (Дубенська гімназія №2) за кращу акторську гру та майстерність. А володарем кубка «Гран-прі фестивалю» стала команда «Некультурні» Дубенського коледжу культури та мистецтв.

Усіх учасників Ліги гумору м. Дубно чекали нагороди – дипломи від Дубенської міської ради та заохочувальні призи від спонсорів заходу.

Відбірковий етап першої Дубенської ліги гумору відбувся за підтримки Дубенської міської ради, Дубенської райдержадміністрації та народного депутата України Олександра Дехтярчука.

(898)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.