По Дубенському замку блукала Беата

Дубенчани дізналися більше про легендарну історію Беати, дівочої вежі та таємниці Дубенського замку 
На території замку у Дубні відбувся «Беата-квест». Організували його ВП ГО “Національний Альянс” в Рівненській області”.
Квест влаштували з метою популяризації історичної спадщини міста. Захід відбувся у форматі  фото-змагання. Завданням учасників було, керуючись загадками та підказками, знаходити місця «точки» та фотографуватися на їх фоні. На кожній точці  знаходили ще й частинку історію Беати. Склавши 9 частин в єдине, учасники мали можливість дістатися десятої фінішної точки. Команда, яка першою дісталася фінішу – перемогла. Загалом до участі у квесті долучилося більше тридцяти дубенчан, сформувавши шість команд.
Ізюминкою заходу була присутність загадкової дівчини в образі Беати, яка надихала учасників та ще й підказувала. Щоправда підказку команди мали заслужити, відповівши на запитання Беати, що стосувалися історії замку.
Як прокоментувала керівник осередку у Дубні ВП ГО “Національний Альянс” в Рівненській області” Ольга Ворончук:
«Легенда Беати – одна із найдивовижніших в історії Дубенського замку. Беата – племінниця князя Острозького, яка, за легендою, під час свого весілля власноруч  вистрілила з гармати, з вежі, якусьогодні називають  Дівочою, у військо татар та влучила в шатер султана. Історія замку – цікава і захоплююча. Квест організований для того, щоб дубенчани пам’ятали свою історію, не забували її. Думаю, що під час квесту учасники мали можливість дізнатися ще більше з історії Дубенського замку та рідного міста».

(285)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.