Підприємці отримають кошти для відшкодування ставок за кредитами

23 підприємці Рівненщини отримають фінансування з обласного бюджету
Комісія з конкурсного відбору проектів визначила 23 переможці, яким область виділить часткове фінансування відсоткових ставок за кредитами банків.
Гроші надаються на реалізацію проектів малого і середнього бізнесу, які спрямовані на впровадження енергозберігаючих та екологічно чистих технологій.
Тож наразі здобули підтримку ідеї, що стосуються розширення власної справи, модернізації виробництва і створення нових робочих місць.
Заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко розповідає, що програму підтримки бізнесменів відновили у минулому році:
«Цьогоріч загальне фінансування відсоткових ставок за кредитами становить 800 тис. грн., що у два рази більше ніж минулого року».
Найближчим часом кожного учасника конкурсного відбору буде повідомлено про рішення комісії, а з переможцями укладено відповідні договори.
Нагадаємо програма підтримки проектів малого і середнього бізнесу має на меті полегшити діяльність підприємств, які отримали кредити і хочуть започаткувати свій бізнес. У 2018 році підприємці брали кредити на придбання вантажних засобів, торгівельного обладнання, сільськогосподарської техніки та обладнання для деревообробки.
Минулоріч у рамках програми бізнесмени реалізували 11 проектів малого і середнього підприємництва, в економіку Рівненщини залучили понад 5 млн. грн. кредитних коштів, які інвестували у місцеві підприємства, створили понад 30 нових робочих місць, сплатили податків до бюджетів на суму 9,1 млн грн.

(53)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.