Під час презентації роману книги Макса Кідрука «розмели» (фото)

Популярний сучасний письменник Макс Кідрук завітав у Дубно з презентацією авторських романів
У Дубні побував відомий український письменник-сучасник Макс Кідрук. Книги автора популярні в читацькій аудиторії не лише в Україні, а й вже перекладаються за кордоном. А один з найсвіжіших романів «Зазирни у мої сни» вже зацікавив кіно-режисерів, які думають екранізувати твір.
Макс Кідрук приїхав у місто, щоб презентувати власну творчість, популяризувати українське книговидання та познайомитися з читацькою аудиторією в Дубні.

Як зауважив письменник, здебільшого зустрічі-презентації сьогодні набувають більших обертів та мають популярність у великих містах, обласних центрах. Там вхід на зустрічі з авторами книг – платний. В Дубні зустріч з автором популярних романів «Твердиня», «Любов і піранья», «Подорож на пуп землі», «Мексиканські хроніки» та інших відбувалася у Дубенській районній бібліотеці 2 жовтня, вхід був вільний. У читацькій залі зібралося доволі багато зацікавлених людей познайомитися з відомим 33-річним письменником, здебільшого молодь.

Макс Кідрук жваво та цікаво розповідав про себе, про те як народжуються у нього задуми для творчості, про власні дослідження, подорожі по світу та як створює романи. Увагу дубенчан письменник акцентував на трьох крайніх власних романах – «Твердиня», «Зазирни у мої сни» та «Не озирайся і мовчи». Також Макс Кідрук розповів, що працює над новою книгою «Де немає Бога», яка буде відмінною за стилем від попередніх творів та подивує читача несподіваним світоглядним баченням автора.
На завершення письменник поділився планами про організацію туру у сотню малих міст України, де планує не лише знайомитися з читацькою аудиторією, а й якомога більше популяризувати український книговидавничий продукт. Під час презентації книг мандрівник прийняв рішення, що Дубно стане 101 містом, яке включить в програму туру.

Дубенчан зустріч з письменником Максом Кідруком настільки захопила і зацікавила, що примірники роману «Не озирайся і мовчи» буквально розкупили. Навіть не всім вистачило. Але натомість можна було придбати і інші книги. Письменник охоче з усіма фотографувався, відповідав на запитання та роздавав автографи.

 

(351)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.