Під час презентації книги на сцену винесли труп

Лауреатка «Коронації слова» Ксенія Циганчук презентувала свій детективний роман-трилер у Дубні
Місто Дубно доволі гостинне до письменників. Останнім часом в місті презентували свою творчість такі відомі сучасні автори як Макс Кідрук, Василь Шкляр. А 18 жовтня працівники Дубенської міської бібліотеки (філії №1) організували знайомство дубенських поціновувачів друкованого слова іще з однією письменницею – Ксенією Циганчук, яка родом з Рівного.
Нині Ксенія подорожує країною і побувала вже багатьох містах з презентацією своєї другої випущеної в світ книги – гостросюжетного детективу «Коли приходить темрява», над рукописом якого авторка працювала шість років (перший – «Дощ крізь сльози»). Рукопис цього детективного твору був оцінений на конкурсі «Коронація слова -2016» і став його лауреатом. Вперше за 16 років існування конкурсу домовленість про видання книжки була укладена просто на сцені під час нагородження. Молода, але вже успішна, письменниця стала володарем премії Андрія Кокотюхи «Золотий пістоль».
На презентації карколомного гостросюжетного детективу у Дубні зібралося чимало студентської молоді, бо книга з позначкою 16+. Зустріч відбувалася на базі міського клубу у мікрорайоні «Страклів», щоб вистачило всім місця.
Завідувач Дубенської міської бібліотеки Тетяна Шатнік та бібліотекар Ліна Вовк постаралися, щоб зустріч була цікавою та змістовною – підтримали письменницю в організації. І все це для того, щоб зацікавити молодь друкованим словом сучасного українського видавництва. Адже ніщо так не захоплює, як живе спілкування з автором.
Презентація було доволі епатажною та моторошною. Письменниця не лише розповідала про себе та особливості сучасної літературної течії, а й влаштувала справжню детективну гру. В ролі детективів були глядачі. Розглядаючи зображення на картках письменниці, студенти-детективи пробували розгадати таємниці злочинів та мотиви учасників історії. Але найяскравішою була імітація вбивства, де письменниця спробувала додати реалістичності та містики у своєму виступі. На сцену винесли «труп» накритий простирадлом, заплямоване кров’ю свині. Моторошна розповідь та видовище неабияк вразило глядачів. А далі спільно провели детективне розслідування.

Письменниця намагалася передати характер своїх книг і розповіла, що її особисто завжди найбільше захоплювали детективи. Зокрема, надихала авторку Агата Крісті. Також оповідала, що свої перші «жахливчики» вигадувала вже будучи школяркою.
Але, поруч з тим, Ксенія Циганчук, не проти спробувати себе у інших жанрах. А тому планує повправлятися ще й у написанні фентезі. Наразі письменниця працює над наступним своїм детективним романом. Окрім всього, викладає іноземні мови в ВНЗ та відома як дописувач друкованих видань Рівненщини та України.
Примірники роману «Коли приходить темрява» письменниця подарувала у бібліотечний фонд міста, а всі охочі могли придбати книгу прямісінько під час презентації за доволі символічну ціну.

 

(571)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.