Субота , 20 Жовтень 2018Home » Мiсто » Петарда розірвала руку чоловіка, завдавши значних травмувань

Петарда розірвала руку чоловіка, завдавши значних травмувань

На Дубенщині петарда вибухнула в руках у чоловіка
Пригода трапилась ввечері 7 січня на подвір’ї за місцем проживання 33-річного жителя Дубенського району. Петарда, що вибухнула у нього в руці, неабияк травмувала кисть.
Лікарі Дубенської ЦРЛ, куди звернувся за допомогою постраждалий, діагностували у нього міновибухову травму правої кисті, часткову ампутацію одного пальця, переломи інших чотирьох та множинні рвані рани руки.
Чоловік заявив правоохоронцям, що претензій з цього приводу ні до кого не має, адже травмувався з власної необережності. Він просто не встиг викинути петарду до вибуху, тому вона розірвалась у руці.
Дубенчанин продовжує лікування.
Працівники поліції ще раз закликають громадян бути обережними при поводженні із піротехнічними виробами. Численні життєві ситуації свідчать, що окрім усмішок та захоплення вони можуть принести і масу неприємностей. Остерігайтесь не ліцензованої продукції та купуйте піротехніку лише у спеціалізованих торгових об’єктах, як того вимагає законодавство.

Олеся Бондарець,

Дубенський відділ поліції

(299)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Петарда розірвала руку чоловіка, завдавши значних травмувань Reviewed by on . На Дубенщині петарда вибухнула в руках у чоловіка Пригода трапилась ввечері 7 січня на подвір’ї за місцем проживання 33-річного жителя Дубенського району. Петар На Дубенщині петарда вибухнула в руках у чоловіка Пригода трапилась ввечері 7 січня на подвір’ї за місцем проживання 33-річного жителя Дубенського району. Петар Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.