Перші в новому році перемоги борців

Юні дубенчани на Волині здобули перше місце
Традиційний Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед молодших юнаків та дівчат «Різдвяні зустрічі» відбувся 9-10 січня у смт. Ратно, що у Волинській області. В змаганнях взяли участь п’ять областей Західної України та дві команди з Білорусі (Брест), загальною кількістю понад сто учасників.
Команда Дубенщини завоювала п’ять золотих, чотири срібні та чотири бронзові нагороди, а загальнокомандне – перше місце.
В особистому заліку чемпіонами стали: Климчук Богдана (26 кг), Літовський Михась (25кг), Бурлака Вадим (38кг), Канарський Сергій (47 кг), Кубик Яна (36 кг).
Срібні медалі завоювали Климчук Ілля (32кг), Гуменюк Павло (66кг), Галій Катерина (26 кг).
Бронза дісталась Авдалніязову Камрану (66кг), Братасюку Дмитру (35кг), Нагалку Артему (35кг), Михальському Давиду (38кг).
Нагадаємо, що на Першому Всеукраїнському турнірі найбільше перемог – у борців Дубенщини.
Усі переможці і призери були нагороджені кубками, медалями, грамотами та солодкими подарунками.