Перевізники воюють за маршрути

Виконком у Дубні супроводжувався взаємними образами та звинуваченнями в корупції
Засідання конкурсного комітету щодо визначення переможців конкурсу серед перевізників на окремих маршрутах загального користування по Дубні відбулося 11 вересня. Тож виникла потреба рішення конкурсної комісії затвердити рішенням виконавчого комітету на черговому засіданні 27 вересня. За кожен пункт питання члени виконкому голосували окремо та без особливих обговорень.

Були питання по другому пункті, оскільки на маршрут «Райлікарня — Цукровий завод через АТП 15606, вул. Волицьку» претендувало двоє перевізників. Хоча переможцем й визнали Руслана Федорчука, до нього були зауваження від мера щодо естетичного внутрішнього стану автобуса і реклами, розташованої на транспорті.
«Шановні, я ще раз вам повторюю – познімайте рекламу і не робіть з себе бідних, бо я знаю, які ви в нашому місті. Тому, будь ласка, не агітуйте нікого такою «вшивою» рекламою за радянську владу. Я вам чесно кажу: це останнє попередження. Але комісія надала перевагу Федорчуку і правильно надала тому, що ці зауваження можливо виправити. Щодо технічного стану, то нічого серйозного не було і саме тому комісія визнала його переможцем», – зауважив Василь Антонюк.
Сам же ж Руслан Федорчук не брав участі в голосуванні, оскільки є зацікавленою стороною. Інші члени виконавчого комітету проголосували «за» те, щоб визнати його переможцем.
На наступний маршрут «Райлікарня — Цукровий завод через завод ГТВ» теж претендентів було двоє, а переможцем комісія обрала Галину Мельник. Проте Олексій Сматієвич у заяві звернувся до виконавчого комітету і просив не приводити в дію рішення конкурсної комісії.
«Перевізник Галина Мельник ввела в оману членів конкурсного комітету і стала переможцем конкурсу. Так, на засіданні конкурсного комітету Галина Мельник представила інформацію, що вона пройшла обов’язковий технічний контроль, хоча газові балони, які знаходяться на автобусі були опосвідченні у 2008 році, що є грубим порушенням термінів експлуатації», – йшлося у заяві.

Це ж зазначив у висновку один з членів конкурсного комітету Костянтин Семенюк, старший інспектор відділу безпеки дорожнього руху, який при огляді цього автобуса виявив, що у газового балона немає документів, тобто автобус можна вважати в такому випадку технічно несправним.
«Є ліцензована фірма, яка проводить техогляд, автобус перевіряли на комп’ютері і мені видали протокол, який дійсний більше місяця. Тут оголосили тендер і з’являється пан Семенюк, який є родичем та в змові зі Сматієвичем і немає дозволу лізти до балонів», – заперечила Галина Мельник і пред’явила виконавчому комітету новий протокол.

Взаємні звинувачення в корупції та образи між Галиною Мельник та перевізницею Сматієвич тривали близько години.
«Я хотів би, щоб слова Галини Мельник, які були озвучені щодо інших перевізників, перевірили. Ми тут достатньо наслухалися і якщо вас зіштовхнути – то ви всіх здасте. По-друге, здається, колеги, ми з вами дуже підвищили тарифи, оскільки за них вже б’ються. Будемо переглядати тариф на пониження. Знайдіть між собою порозуміння», – підсумував Ростислав Андрощук.

На цих словах обговорення даного пункту питання завершилося і члени виконавчого комітету одноголосно проголосували протилежно рішенню комісії, а конкурс на маршрут «Райлікарня — Цукровий завод через завод ГТВ» проведуть ще раз.
Окрім конкурсу на здійснення перевезень, виконавчий комітет вислухав звіт начальника управління освіти Дубенської міської ради Вадима Нетреби, дозволив дошкільнятам зайняти звільнені місця в садку згідно з чергою. Також виділили кошти на лікування цукрового діабету та інші види матеріальної допомоги.

(416)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.