Перевірити та отримати додаткове знання про децентралізацію

тест децентралізаціяДубенчани можуть перевірити свої знання про децентралізацію та отримати додаткове, пройшовши тест

Що знають мешканці Рівненщини про децентралізацію? Команда Мінрегіону розробила цікавий тест.

Децентралізація – це головна реформа країни, яку впроваджує Мінрегіон. За цим складним словом ховаються прості зміни, які стосуються кожного українця. Аби наочно показати це, команда Міністерства розробила цікавий тест, який можна пройти за посиланням www.yourdecentralization.com. Він допоможе краще зрозуміти значущість цієї реформи для європейського майбутнього країни.

Відповівши на декілька простих запитань, можна не лише перевірити свої знання про децентралізацію, а й отримати більш широке розуміння реформи. А розповівши про результат у соцмережах – продемонструвати свою обізнаність у найважливіших змінах, які відбуваються у країні просто зараз.

Нагадаємо, Мінрегіон відповідає за впровадження в Україні ключової реформи – децентралізації. Вона стосується таких галузей, як освіта, медицина, будівництво, інфраструктура та інші. У 2016 році Держбюджетом передбачено 1,9 млрд грн на соціально-економічний розвиток і, зокрема, створення стратегії національного розвитку, 1 млрд грн – на підтримку об’єднаних  територіальних громад, пріоритетом для цих коштів стануть дороги та ЦНАПи, 3 млрд грн – на фінансування Державного фонду регіонального розвитку.

За матеріалами: Рівненська ОДА

 

(0)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.