Субота , 20 Жовтень 2018Home » Країна » Переселенці для отримання пенсій мають пройти фізичну ідентифікацію

Переселенці для отримання пенсій мають пройти фізичну ідентифікацію

На замітку мешканцям Рівненщини: Для отримання пенсій внутрішньо переміщені особи повинні пройти фізичну ідентифікацію
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05.11.2014 № 637 «Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам №№ (зі змінами) для ідентифікації одержувачів пенсій, які є внутрішньо переміщеними особами, та забезпечення виплати пенсій таким особам проводиться емісія платіжних карток, які водночас є пенсійними посвідченнями, із зазначенням на них графічної та електронної інформації про власника та його електронного цифрового підпису.
Дія платіжних карток установлюється на строк до трьох років за умови проходження фізичної ідентифікації клієнта в установах публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» (далі – Ощадбанк) (перші два рази – кожні шість місяців, надалі – кожні 12 місяців). Після завершення строку дії картка перевипускається за рахунок Ощадбанку.
Фізична ідентифікація клієнта, якому відкрито поточний рахунок в установі Ощадбанку для отримання пенсії, до отримання ним в установленому порядку платіжної картки, яка водночас є пенсійним посвідченням, проводиться кожні три місяці з дня відкриття рахунка або з дня попередньої ідентифікації.
Відповідно до інформації, наданої Ощадбанком, процедура проходження фізичної ідентифікації складається з трьох етапів:
– особисте звернення внутрішньо переміщеної особи до будь-якої установи Ощадбанку. При собі слід мати паспорт або інший документ, що посвідчує особу та платіжну картку або електронне пенсійне посвідчення;
– пред’явлення працівнику Ощадбанку одночасно 1) платіжної картки або електронного пенсійного посвідчення та 2) паспорту або іншого документу, що посвідчує особу;
– проведення внутрішньо переміщеною особою з використанням самої платіжної картки або електронного посвідчення операції отримання готівки або перегляду залишку через касовий платіжний пристрій ПОС-термінал (тобто виконання операції, яка передбачає введення особою ПІН-коду) або зміна ПІН- коду.
У разі не проходження фізичної ідентифікації одержувачем соціальних виплат Ощадбанк зупиняє видаткові операції за поточним рахунком і не пізніше ніж наступного робочого дня інформує про таке рішення:
– щодо одержувачів пенсій – Пенсійний фонд України та Міністерство фінансів;
– щодо одержувачів інших соціальних виплат – структурні підрозділи з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві державних адміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі їх утворення) рад (далі – структурні підрозділи з питань соціального захисту населення) і Міністерство фінансів.

О. Глух

Головний державний соціальний інспектор

УПСЗН Дубенської РДА

(42)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Переселенці для отримання пенсій мають пройти фізичну ідентифікацію Reviewed by on . На замітку мешканцям Рівненщини: Для отримання пенсій внутрішньо переміщені особи повинні пройти фізичну ідентифікацію Відповідно до постанови Кабінету Міністрі На замітку мешканцям Рівненщини: Для отримання пенсій внутрішньо переміщені особи повинні пройти фізичну ідентифікацію Відповідно до постанови Кабінету Міністрі Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.