Перекриття траси Київ-Чоп у Тараканові

ні рабствуУчасники Всеукраїнської акції «Ні валютному рабству» у Тараканові сьогодні перекрили трасу Київ-Чоп

Сьогодні Інформаційний портал м. Дубно став свідком як позичальники кредитів в іноземній валюті перекрили міжнародну трасу «Київ-Чоп» поблизу села Тараканів Дубенського району (Тараканівського форту). Тим самим вони намагались привернути увагу влади до себе. Учасники акції вимагали аби Верховна рада прийняла законопроект 1558-1. Цей законопроект уже виносили на два читання, останній раз (21.05.2015) за нього проголосували 227 нардепів, але голова ВР Гройсман чомусь відправив його на доопрацювання та знову переніс на третє читання. Люди страждають від бандитських дій банків: обвалу гривні, арешту майна та виселення сімей із житла. В акції взяли участь не лише жителі м. Дубно, а й Рівного, Львова, Луцька, Тернополя, Хмельницького.

перекрита траса

Координатор акції Олег з м. Рівне пояснив:

«Наша всеукраїнська акція є попереджувальною. Якщо ж нас не почують цього разу, то будуть і наступні. Ми прагнемо забезпечення захисту прав та інтересів валютних позичальників, недопущення ухвалення неправосудних судових рішень. Ми не хочемо, щоб держава прощала нам кредити. Ми платили по 8 грн. за долар, по 12 і по 23, але зараз хочемо сплатити кредити в тому еквіваленті, коли брали».

Учасники акції вимагали, щоб до них приїхав губернатор Рівненщини, голова Рівненської обласної державної адміністрації Чугунніков Віталій Семенович. Вони обурені тим, що позичальників виселяють із власного житла, зокрема в Рівному виселили з квартири сім’ю з малолітніми дітьми.

Сайт м. Дубно запитав думку голови Дубенської районної державної адміністрації Парфенюка Юрія Васильовича з приводу цієї акції і ось що він нам відповів:

«Такі питання не вирішуються на місцевому рівні, вирішуються вони на державному. Не розумію чому місцем перекриттям траси обрали Дубенський район, Тараканів, адже ні в місті, ні в районі не відомі випадки виселення позичальників кредитів в іноземній валюті із власного житла. І чому не довіряли українській валюті і брали кредити в іноземній?».

Марія Іванівна, що взяла кредит в Уксиббанку розповіла, що тоді банки заохочували аби люди брали кредити в іноземній валюті, так як вони від кредиту в доларах отримували 7-8%, а в гривні ­– 3%. Інший позичальник Микола обурений тим, що у нього «забрали іпотечне майно, крім цього він ще й винен та не може офіційно працевлаштуватись (рахунки заморозили)».

Учасники Всеукраїнської акції «Ні валютному рабству», вважають, що йде зубожіння народу і вимагають прийняття законопроекту 1558-1. Позичальники виплатять кредит, якщо заборгованість за споживчим кредитом конвертують по офіційному курсу НБУ на дату укладання кредитного договору.

перекриття

На цю ситуацію, водії автомобілів, що постраждали від перекриття траси реагували по-різному. Водії легкових автомобілів намагались проїхати крізь натовп або ж піщаною дорогою, що розташована поруч. Далекобійники і розуміли, і обурювались. «Я везу воду на схід, там хлопці в АТО теж пити хочуть», ­– зазначив один з них.

фури

(26)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.