Переконливі перемоги юних дубенських веслувальників на Чемпіонаті

Веслувальники з Дубна представляли Рівненщину на Чемпіонаті України
З 1 по 5 липня 2016 року в м. Ковель пройшов Відкритий чемпіонат України з веслування на байдарках та каное серед юнаків. У змаганнях взяли участь 615 спортсменів з усіх куточків нашої держави. Рівненську область представили спортсмени з Дубна.
Вперше 16-річний Дубенчанин Владислав Братащук учень ЗОШ №1 та вихованець ДЮСШ відділення веслування (тренер Лозанюк В.В.) піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу чемпіонату України, перемігши всіх суперників на дистанції 1000 та 5000 метрів в каное-одиночці.
В каное-двійці серед юнаків молодшої вікової групи не було рівних перспективному дуету Покровський Артем – Казмірук Вадим учні ЗОШ №7 та вихованці ДЮСШ ФСТ «Україна» відділення веслування (тренер Павлюк О.О.), які на дистанції 200 метрів стали повноправними чемпіонами.

Це були феєричні, прекрасні та переконливі перемоги над суперниками, адже зі старту гонки спортсмени веслувальники, не давши ні єдиного шансу іншим на перемогу, показали достойний результат.