Педагоги району продемонстрували свої досягнення

Загальноосвітні заклади Дубенщини демонстрували творчі здобутки
«Освітянські обрії Дубенщини – 2019» – це ХVІ виставка-ярмарок педагогічної творчості, яка цьогоріч проходила 14 лютого в залі засідань Дубенської районної ради.
Мета заходу – продемонструвати досягнення педагогів навчальних закладів у реалізації Концепції «Нова українська школа», впровадження сучасних освітніх технологій, поширення кращого педагогічного досвіду.
Цей захід за 16 років став справжнім святом краси, інтелекту та професійного спілкування. У цьогорічних освітянський обріях взяли участь – голова Дубенської РДА Юрій Парфенюк, його заступниця Наталія Левшенюк, заступник голови Дубенської районної ради Андрій Бронський, прес-секретар районної ради Віктор Джурик, в.о. начальника відділу освіти Лідія Білик, ініціаторка та засновниця даного заходу Галина Вознюк.

В рамках співпраці та партнерської взаємодії у ярмарку взяли участь колеги Дубенського коледжу РДГУ Ніна Небожинська, завідувач навчально-методичного кабінету та Ніна Шевчук, завідувач навчально-виробничої практики, повідомили у Дубенській РДА.
У 10 номінаціях «Хімія», «Біологія та екологія», «Трудове навчання», «Фізична культура», «Практична психологія», «Соціальна педагогіка», «Музичне мистецтво», «Образотворче мистецтво», «Етика», «Християнська етика» представлено на конкурс 73 роботи. Свої творчі здобутки презентували загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів та І-ІІ ступенів, що перебувають у підпорядкуванні відділу освіти райдержадміністрації та Повчанської сільської ради.

Експертні комісії за номінаціями та експертна рада відзначили 40 робіт, автори яких продемонстрували оригінальні педагогічні рішення, авторські підходи як до змісту, так і до побудови педагогічного процесу та нагороджені грамотами переможців відділу освіти Дубенської РДА за І, ІІ, ІІІ місця.
10 педагогів відзначили Дипломами лауреатів районного методичного кабінету за актуальність змісту та практичне спрямування методичних розробок.

Серед педагогічних колективів, що представили найбільше робіт, які відзначили грамотами переможців – Варковицька гімназія, Семидубський ліцей, Квітневська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Тростянецький НВК, Іваннівська та Птицька ЗОШ І-ІІ ступенів.
Особливу святкову атмосферу теплим словом вдячності за вчительську працю створювали вихованці та педагоги Соснівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

(113)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.