Паспорт громадянина можна поміняти на ID-картку

У Дубенському ЦНАПі інформують про оновлення законодавства у порядку оформлення паспорта громадянина України
Кабінет міністрів України затвердив та вніс зміни до постанови № 302 від 25.03.2015 року (редакція від 05.10.2018 р.). Відповідно до оновлених норм паспорт громадянина у формі книжечки відтепер можна за бажанням обміняти на паспорт у формі ID-картки. Але порядок подачі документів за територіальністю не змінився. Як і раніше при першому обміні – за зареєстрованим місцем проживання. А вже у всіх подальших випадках оформлення – в будь-якому територіальному підрозділі ДМС, Паспортному сервісі, Центрах надання адміністративних послуг, в яких встановлене обладнання для оформлення біометричних документів.
Є ще одне нововведення у порядку обміну паспорта: перелік випадків, за яких здійснюється обмін паспорта у формі книжечки на паспорт у формі картки доповнено новим пунктом:
– якщо особа досягла 25- чи 45-річного віку та не звернулася в установленому законодавством порядку не пізніше як через місяць після досягнення відповідного віку для вклеювання до паспорта зразка 1994 року нових фотокарток.
Таким чином, якщо громадянин України, який досягнув 25- чи 45-річного віку та не звернувся за вклейкою фото протягом місяця, після цього періоду не зможе здійснити вклейку фото.

(195)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.