Четвер , 21 Червень 2018Home » Мiсто » Отримувачам субсидій на придбання палива і газу слід звертатись в «собез»

Отримувачам субсидій на придбання палива і газу слід звертатись в «собез»

Дубенчани, що отримували субсидії на придбання твердого палива і скрапленого газу мають подати заяву і декларацію
Відповідно до п. 14 Порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995р. № 848, із змінами, субсидія для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається один раз на календарний рік за особистим зверненням громадян. При цьому субсидія на оплату житлово-комунальних послуг розраховується з місяця звернення за її призначенням до кінця поточного року.
Управління праці та соціального захисту населення Дубенської міської ради повідомляє, що сім’ям, які отримали субсидію на придбання твердого палива і скрапленого газу в 2017 році, необхідно звернутися в управління із заявою та декларацією в 2018 році.
За консультацією звертатися в управління праці та соціального захисту населення Дубенської міської ради, за адресою м. Дубно, вул. Кирила та Мефодія, 16, та за номером «гарячої лінії» 32381.

(65)

Отримувачам субсидій на придбання палива і газу слід звертатись в «собез» Reviewed by on . Дубенчани, що отримували субсидії на придбання твердого палива і скрапленого газу мають подати заяву і декларацію Відповідно до п. 14 Порядку надання населенню Дубенчани, що отримували субсидії на придбання твердого палива і скрапленого газу мають подати заяву і декларацію Відповідно до п. 14 Порядку надання населенню Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top