Оркестр, що вперше зіграв гімн на Говерлі, відзначив ювілей (фото)

Смизький духовий оркестр відзначає 45
Ледь чи не усе селище 19 травня зібралося у Смизькому будинку культури – духовий оркестр відзначав своє 45-річчя. На урочистості завітали обласне та районне керівництво – заступник начальника відділу культури Світлана Хомяк, голова Дубенської райдержадміністрації Юрій Парфенюк, голова Дубенської районної ради Олександр Козак. На визначному святі також були присутні гості з Республіки Польща – делегація з ґміни Котунь, Седлецького повіту, на чолі з головою ґміни Ґжеґошом Ґуралом.


На сцену учасники знаменитого оркестру підіймалися повз справжній живий коридор. Особливу увагу приділили Василю Гайдайчуку, який усі ці 45 років був незмінним керівником оркестру – його зустріли квітами та гучними аплодисментами, адже половина присутніх – випускники Василя Даниловича.


Майже 3 години колектив ділився своїм талантом, дарував глядачам відомі твори у власному незвичному виконанні. Впродовж усієї концертної програми випускники ділилися теплими спогадами, гості дарували подарунки. Зокрема Василь Гайдайчук був нагороджений почесними грамотами облдержадміністрації та райдержадміністрації.

«Це вкрай почесно, що на Дубенщині існує такий оркестр. Він славите нас по всій країні, а Україну за її межами», – відзначив Юрій Парфенюк, адже Смизький оркестр є багаторічним учасником різноманітних всеукраїнських та зарубіжних фестивалів і конкурсів, а також неодноразовим їх переможцем. – Бажаю оркестру нових творчих здобутків. Вам Василю Даниловичу і Вашій дружині здоров’я, злагоди і невтомності у цій благородній справі, а всім оркестрантам попри різні складнощі демонструвати витривалість, адже пройдуть роки і ви, як і ваші попередники, будете з ніжністю і ностальгією згадувати ці прекрасні моменти в оркестрі».

І це справді так, адже багато випускників досі не залишили це мистецтво і працюють у різних музичних сферах та оркестрах, як на теренах Батьківщини, так і поза її межами (США, Росії).

Хвилиною мовчання колектив і присутні вшанували померлих випускників, та в честь них запалили свічки пам’яті. Окремими подяками були нагороджені випускники учасники АТО та волонтери.

Варто відзначити, що за 45 років існування колективу, було проведено понад 10 тисяч репетицій, зіграно 1248 концертів, випущено 568 випускників. Цікаво також, що попри усі досягнення у конкурсах, виступи на різних святах, оркестр у своїй історії має один унікальний здобуток – Смизький духовий оркестр є першим духовим оркестром, який зіграв гімн України на г. Говерла на висоті 2061 м. (2006 р), інформують у Дубенській РДА.
На завершення свята керівник оркестру подякував присутнім за підтримку та відзначив, що й надалі буде віддавати всі свої сили дітям, бо має нові, не менш амбітні плани щодо майбутнього колективу.

(79)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.