Четвер , 20 Вересень 2018Home » Мiсто » Ображені виборці запрошують в гості мера і депутатів

Ображені виборці запрошують в гості мера і депутатів

Дубенчанам набридли великі ями, постійний бруд і болотне місиво
А все через відсутність асфальту або ж хоча б твердого покриття на їхній вулиці. З цього приводу жителі вул.. Курбаса у Дубні надіслали Інформаційному порталу м. Дубно лист, який ми публікуємо без редагування та з вкладеним відео.
«Шановні депутати та мер нашого міста!
Ви б хотіли,щоб ваші будинки знаходились на такій вулиці? І кожного дня ви місили бруд своїми «начищеними» заграничними черевиками?
Всю красу цієї вулиці і нашого міста можна переглянути в даному відео».

Вулиця Курбаса належить до виборчого округу, за яким закріплений Олег Швед. Окрім того, міський посадовець і сам проживає в мікрорайоні Садової. За словами мешканців проблемної вулиці, спеціаліст управління житлово-комунального господарства знає про проблему на окрузі, але радить звертатись у міську раду. На наше запитання: «Чи звертались жителі до свого депутата?» Інформаційному порталу м. Дубно вони відповіли так:
«Мешканці вулиці звертались в міську раду ще рік тому, і тоді прийшла відповідь, що найближчим часом вулиця буде зроблена. Ще неодноразово люди збирались на вулиці і був присутній Швед Олег Іванович. Він казав,щоб люди знову писали заяву в міську раду».

(447)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Ображені виборці запрошують в гості мера і депутатів Reviewed by on . Дубенчанам набридли великі ями, постійний бруд і болотне місиво А все через відсутність асфальту або ж хоча б твердого покриття на їхній вулиці. З цього приводу Дубенчанам набридли великі ями, постійний бруд і болотне місиво А все через відсутність асфальту або ж хоча б твердого покриття на їхній вулиці. З цього приводу Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.