Обрали дату проведення громадських слухань щодо будівництва ТЕС

У Дубні готуються до громадських слухань щодо будівництва теплової електростанції
У малій залі засідань Дубенської міської ради 13 грудня відбулось засідання організаційного комітету з підготовки та проведення громадських слухань щодо питання доцільності будівництва на території міста Дубно теплової електростанції. В засіданні взяли участь члени організаційного комітету у кількості 12 осіб. Серед них – міський голова Василь Антонюк, секретар ради Віктор Недашковський, заступник міського голови Ольга Ляшенко, депутати міської ради – ініціатори проведення громадських слухань, працівники відповідних структурних підрозділів міської ради, представники громадськості. Головував на засіданні один з ініціаторів проведення слухань, депутат міської ради Юрій Мельник. Під час засідання було обрано секретаря оргкомітету, ним стала голова громадської ради при виконавчому комітеті міської ради Ольга Ворончук, визначено дату, місце та час проведення громадських слухань.
У Дубенській міській раді повідомляють, що у членів оргкомітету розділились думки щодо дати та місця проведення громадських слухань. Зокрема, щодо дати проведення було запропоновано три пропозиції – 30 грудня 2017 року, 9 січня 2018 року, 21 січня 2018 року. Беручи до уваги об’єктивні обставини, пов’язані з новорічно-різдвяними святами, та необхідність здійснення належної підготовки організації громадських слухань, прийнято рішення провести громадські слухання щодо питання доцільності будівництва на території міста Дубно теплової електростанції 21 січня 2018 року о 14.00 год. в приміщенні Будинку дітей та молоді.

Варто зауважити, що прийняття усіх рішень супроводжувалось їх активним обговоренням. В засіданні оргкомітету оголошено перерву до 10.00 год. 15 грудня 2017 року. На наступній зустрічі членами оргкомітету буде напрацьовано робочий план з організації та проведення громадських слухань, надано пропозиції по створенню експертних груп та залучення до громадських слухань незалежних експертів.

(243)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.