Обласні змагання з веслування у Дубні

веслуванняНа базі ДЮСШ м. Дубно провели обласні змагання з веслування

20 березня на веслувальній базі ДЮСШ м. Дубно відбулися обласні змагання з веслування на байдарках і каное «Весняний приз». У змаганнях взяли участь понад 30 спортсменів з м. Рівне, м. Дубно, смт. Березне та смт. Млинів.

Серед чоловіків:

на дистанціях 3000м у каное перемогу здобув Вадим Ціпан – МСМК (смт. Березне), другим був Андрій Овдійчук МС (м.Дубно), третє місце Василь Овсійчук МС (Дубенський р-н);

на дистанціях 1000м у каное перемогу здобув Андрій Овдійчук МС (м.Дубно) другим був Ціпан Вадим – МСМК (смт. Березне), третє місце Олексанр Максимчук – ЗМС (м.Дубно);

по сумі двох дистанцій 3000м. та 1000м. у байдарці перше місце Роман Бойчук – КМС (смт. Березне), друге місце Богдан Булавський – КМС (м.Рівне) і третє місце Андрій Суський – КМС (м.Дубно).

Серед юніорів:

на дистанціях 1000м, та 3000м. у каное виборов перемогу Володимир Сидорчук – КМС (м.Дубно), на другому місці Владислав Братащук – КМС (м.Дубно), третє місце Вадим Пришко – КМС (м.Дубно);

також по сумі двох дистанцій 3000м. та 1000м. у байдарці перше місце здобув Владислав Тарасюк – КМС (м.Рівне), на другій позиції Олександр Яцюк – КМС (м.Рівне), і в трійку призерів увійшов Роман Булавський – (м.Рівне).

Окремо варто відзначити організаторів та тренерів-викладачів у підготовці спортсменів і у проведенні цього спортивного заходу: голову обласної федерації веслування Леоніда Камлочука, заслуженого тренера України Андрія Максимчука, директора ДЮСШ м. Дубно Василя Лозанюка, заступника директора Лілію Приходько.

За матеріалами: Дубенська міська рада