Обиратимуть проекти для реалізації коштом громбюджету    

Координаційна рада Дубна обере проекти на громадський бюджет
11 листопада о 10 год у малій залі засідань Дубенської міської ради (вул. Замкова,4,) відбудеться засідання координаційної ради громадського бюджету міста Дубно.
Під час засідання розглянуть подані проекти, затвердять перелік проектів, які допускаються та не допускаються до голосування.
До участі запрошують працівників структурних підрозділів Дубенської міської ради, представників громадської ради при виконавчому комітеті Дубенської міської ради, громадських організацій, виконавчого комітету, депутатського корпусу, авторів проектів, жителі міста.
Голосування за подані проекти, які реалізовуватимуть за рахунок громадського бюджету наступного року, розпочнеться 25 листопада 2019 року. Голосування триватиме протягом місяця до 25 грудня 2019 року.
Детальніше ознайомитися з проектами можна на онлайн платформі Громадського бюджету м. Дубно за посиланням http://dubno-budget.e-dem.in.ua/. У голосуванні можуть взяти участь лише жителі міста Дубно (громадяни України віком від 18 років, які зареєстровані або проживають на території міста Дубно, що підтверджується офіційними документами – паспортом, довідкою про місце роботи, навчання, служби чи іншими документами, що підтверджують факт проживання в місті). Кожен житель міста, зазначений у пункті 1.2.6. розділу 1 Положення про Громадський бюджет у місті Дубно, має один голос та може особисто проголосувати за один проект.

(25)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.