Обиратимуть очільника, керівництвом якого обурені підлеглі

Працівники Дубенського будинку-інтернату просять підтримки в обласних депутатів
Завтра, 7 грудня, депутати Рівненської обласної ради мають обрати керівників комунальних закладів, серед яких і очільника Дубенського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів. Востаннє на цю посаду претендували і у бюлетенях на зборах трудового колективу були лише дві кандидатури – Ігор Римар, що очолює зараз, та Гордій Гордійчук. І хоча на цій зустрічі працівники висловили довіру першому, уже колишні колеги стверджують, що все далеко не «гладко». Ще працюючи у будинку-інтернаті, працівники почали готувати звернення, яке адресували голові та депутатам облради, директорові департаменту соціального захисту населення Рівненської ОДА Шамаку О.О., міському голові Антонюку В.М. та голові Рівненської обласної профспілки Григорчук І. О.
«Ми, працівники КЗ «Дубенський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів» Рівненської обласної ради, вкрай стурбовані долею нашого закладу, який вже майже три роки привертає до себе увагу громадськості як нашого міста, так і області, і, навіть, держави.
Звернутись до Вас з надією на допомогу нас змушують обставини, які склались в нашому закладі після призначення, всупереч рішенню трудового колективу, Рівненською обласною радою на посаду директора інтернату п. Римара І.М. та його заступника п. Нартюка О.Г.
Зневажливе ставлення до працівників стали нині нормою нашого керівництва. В закладі запроваджується авторитарний стиль управління персоналом. Постійні з’ясування відносин між членами колективу, пошуки винних, примус до написання доповідних один на одного, відсутність чітких та зрозумілих завдань веде до погіршення морально-психологічного клімату. В колективі панує атмосфера страху та пригніченості. За найдрібніші порушення працівників притягають до дисциплінарної відповідальності у вигляді догани або звільнення. Постійно організовуються, так звані «обходи»-перевірки санітарного стану закладу. Перевіряючі заглядають в найнедоступніші шпарини, вишукуючи пил чи найдрібніші недоліки. При цьому адміністрація закладу не зважає,що на даний час кількість штатних працівників закладу набагато менша, ніж потрібно за нормами для такої кількості підопічних і люди фізично не завжди встигають з роботою, тому часто змушені працювати в час, передбачений для обіду та відпочинку.
Внаслідок такого недолугого управління, в закладі страждають і підопічні. В період, лише за три місяці літа, в інтернаті трапилось ряд трагічних летальних випадків, зокрема самогубство, спроба самогубства, нещасний випадок на залізниці, передчасна смерть підопічного через ненадання вчасної кваліфікованої медичної допомоги. Про всі ці випадки неодноразово писала місцева преса.
На нашу думку, під приводом наведення порядку в закладі, адміністрація займається нічим іншим, як помстою працівникам, які на загальних зборах, під час рейтингового голосування, віддали лише один голос за тодішнього кандидата,а нині директора інтернату п. Римара І.М., та за малий відсоток голосів відданих за тодішнього кандидата на посаду директора, а нині заступника директора п. Нартюка О.Г. та за активну громадську позицію, яку завжди займав колись згуртований та дружній колектив. Тому всіма можливими методами, що в більшості випадків виходять за рамки закону та моралі,керівництво намагається оновити колектив,залишивши на посадах лише лояльних та потрібних їм осіб.
Через шалений тиск та нелюдське ставлення адміністрації масово звільняються працівники. Так за останній час такого керування звільнилось майже чотири десятка працівників,а знову прибулі на їх місце, подекуди, не витримують допрацювати в таких умовах і півдня, через це теж звільняються. Саме через таке ставлення до людей ми звинувачуємо наше керівництво в доведенні до обширного інсульту прямо на робочому місці і в подальшому ,як наслідок до смерті, завгоспа інтернату», – йдеться у зверненні.

Документ уже підписали близько 20 працівників. Його оригінал персонал завіз в обласну раду. Чи вплине воно на рішення депутатів – буде відомо завтра. Але, як казав керівник департаменту соцзахисту Рівненської ОДА Олексій Шамак журналістці Інформаційного порталу м. Дубно раніше, рейтингове голосування на зборах не буде вказівником і не вплине на обласних обранців.

(658)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

1 Response

  1. Грудень 10, 2018

    […] ступенів» – Віталій Альонов. Не зважили депутати на звернення колишніх працівників, розповіді про напруже… і очільником КЗ «Дубенський будинок-інтернат для […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.