Вівторок , 21 Серпень 2018Home » Мiсто » Новий рік розпочався з реальної міри покарання

Новий рік розпочався з реальної міри покарання

На Рівненщині крадія позбавили волі на понад 3 роки
Демидівський районний суд погодився з позицією Млинівського відділу Дубенської місцевої прокуратури, та засудив 18-річного уродженця Сарненського району за вчинення ряду крадіжок на території смт. Демидівка до покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки 3 місяці.
Так, в ході судового розгляду обвинувачений визнав свою вину у вчиненні крадіжок, в результаті яких потерпілим особам заподіяно матеріальної шкоди на загальну суму понад 28 тисяч гривень. Заподіяна шкода частково відшкодована шляхом повернення викраденого майна, яке було вилучено працівниками поліції.
Судом призначено покарання у виді реальної міри позбавлення волі, оскільки, будучи неповнолітнім зловмисник вже був судимий Рівненським, Сарненським та Здолбунівським районними судами за вчинення крадіжок на розбійного нападу до реальної міри покарання, яке на даний час відбуває у місцях позбавлення волі.

Керівник Дубенської місцевої прокуратури                               В. Мартинюк

(186)

Новий рік розпочався з реальної міри покарання Reviewed by on . На Рівненщині крадія позбавили волі на понад 3 роки Демидівський районний суд погодився з позицією Млинівського відділу Дубенської місцевої прокуратури, та засу На Рівненщині крадія позбавили волі на понад 3 роки Демидівський районний суд погодився з позицією Млинівського відділу Дубенської місцевої прокуратури, та засу Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.