Новий поліцейський обіцяє служити і захищати жителів міста та району

На чому головний поліцейський Дубна акцентуватиме свою роботу
Більше року Дубенський відділ поліції очолював полковник Роман Панасюк. Та у квітні правоохоронець повернувся на рідну Херсонщину, де працюватиме у кіберполіції. Його ж намісником став підлеглий з Радивилівського відділення Юрій Семеренко. На чому полісмен акцентуватиме свою роботу та роботу підлеглих, чи помітив уже якісь особливості у порівнянні з сусіднім районом – журналісти запитали у головного поліцейського Дубна.

Підполковник Юрій Семеренко народився 22 квітня 1976 року та виріс на Радивилівщині. Навчався у Львівському державному університеті внутрішніх справ. Свою кар’єру розпочав з інспектора патрульно-постової служби у Рівному, працював у Державній автоінспекції. Радивилівським відділенням, яке підпорядковується Дубенському відділу і охоплює значно меншу територію, Юрій Васильович керував з 2016 року. А зараз головний поліцейський знайомиться з ситуацією на Дубенщині.
«Наразі вивчаю криміногенну ситуацію Дубна та району. Зрозуміло, що територія набагато більша порівняно з Радивиловом і питань є багато, від громадян надходить набагато більше повідомлень. В першу чергу свою увагу звертатиму на надання поліцейських послуг, довіру населення до поліції, охорону громадського порядку, розкриття злочинів, зокрема тяжких і особливо тяжких. Служити і захищати жителів міста і району – буде основним у моїй роботі».
На запитання «Чи задоволений своєю новою посадою?» поліцейський каже: «Радий» і зауважує, що не він обирав її, а його на посаду призначило вище керівництво. Кадрових змін, зокрема зміну заступників очільник не планує, але й відзначає, що у Дубенському відділі поліції нестача кадрів. В розмові про колег, підлеглих згадали також поліцейського Олександра Гордійчука, що на момент розмови перебував у Рівненській лікарні, а нині – покійний. Тоді ж Юрій Семеренко розповів, що їздить у медзаклад до сержанта, правоохоронці збирають йому кошти та попередньо без експертизи може сказати, що працівник потерпів від вил, а не від прикладу зброї.
З попереднім очільником дубенських поліцейських Юрій Семеренко спілкується і не планує лишати його напрацювань, а саме: спільних патрулювань працівників поліції та працівників міської ради, охорони громадського порядку разом з Козацькою вартою. Говорили й про охорону громадського порядку на публічних заходах, зокрема на День молоді, святкуваннях Купала, фестивалі «Тарас Бульба» тощо. На що полковник пообіцяв посилити роботу поліцейських, так би мовити активізувати дубенських та залучити колег з інших підрозділів. Щодо спільних патрулювань громадськості Юрій Васильович зазначає:
«Я вважаю, що дуже добре, коли громадяни помічають п’яних водіїв і повідомляють про такі випадки поліцію. Це дозволяє вчасно відреагувати чи попередити якусь подію, дорожньо-транспортну пригоду. У Дубенський відділ поліції буквально кожної доби надходять такі повідомлення від громадян, на що ми обов’язково реагуємо. А нічне патрулювання з Козацькою вартою, тією ж громадськістю, потрібне, як на мене, для розкриття злочинів, попередження».

Зауважили принагідно журналісти головному поліцейському Дубна і про відсутність розмітки у Дубні, стоянок чи парковок для транспортних засобів, вказівників, знаків про такі місця, а також про поворот у Птичі. Але роботу в цьому напрямі більше виконує управління патрульної поліції, а тому звертатись варто до них.
Зараз Юрій Васильович їздить щодня у Радивилів, де на нього чекають дружина та донька. Але й допускає полісмен з часом оренду житла у нашому місті. Та чи виникне у цьому необхідність, чи керівництво поліції знову зробить кадрові перестановки – наразі не відомо. Але сподіваємось, що новий керівник не лишиться осторонь проблем Дубенщини, що належать до компетенції поліцейських, а підлеглі під його керівництвом сумлінно виконуватимуть свої обов’язки.

(1228)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.