Неділя , 21 Жовтень 2018Home » Мiсто » Неплатники аліментів отримають по заслугах

Неплатники аліментів отримають по заслугах

Понад мільйон гривень стягнули із боржників аліментів у Дубенському районі
Мобільна група із стягнення заборгованості зі сплати аліментів працювала у селі Мирогоща Дубенського району.
Як розповіли у Дубенському міськрайонному відділі ДВС, за результатами виїзду склали акти про відсутність майна боржників. Щодо деяких з них склали акти про їх відсутність за місцем реєстрації та залишили виклики і розрахунки заборгованості. Крім того, на одного боржника склали протокол про адміністративну відповідальність передбачену ст. 183-1 КУпАП (притягнення до суспільно корисних робіт).

Також жителям села в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» розповіли про новації Мін’юсту щодо посилення відповідальності за несплату аліментів #ЧужихДітейНеБуває, право на виконання рішення суду.

Зазначимо, що станом на сьогодні державні виконавці Дубенського міськрайонного відділу ДВС стягнули 1,6 млн. грн. аліментів з боржників. З них – 875 тис. грн. у зв’язку із застосуванням до боржників новацій Закону #ЧужихДітейНеБуває.
За матеріалами: Дубенська РДА

(94)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Неплатники аліментів отримають по заслугах Reviewed by on . Понад мільйон гривень стягнули із боржників аліментів у Дубенському районі Мобільна група із стягнення заборгованості зі сплати аліментів працювала у селі Мирог Понад мільйон гривень стягнули із боржників аліментів у Дубенському районі Мобільна група із стягнення заборгованості зі сплати аліментів працювала у селі Мирог Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.