Не захотів виправлятись: під час іспитового строку вчинив 6 адмінправопорушень і крадіжку

Дубенчанин не захотів виправлятись на волі, тому найближчі 3 роки проведе у колонії
39-річний чоловік постійно мав проблеми із Законом. У грудні 2016 року вироком Дубенського міськрайонного суду він був засуджений за крадіжку, поєднану із проникненням у житло, до покарання у виді позбавлення волі на строк 3 роки. Водночас, суд застосував вимоги ст.75 КК України та звільнив чоловіка від відбування такого покарання, встановивши іспитовий строк – 2 роки з покладенням певних обов’язків.
Однак, засуджений покладених на нього обов’язків, які полягали у необхідності періодично з’являтися до органів пробації не виконував. Крім того у період, який суд надав йому для виправлення, вчинив шість адміністративних правопорушень, пов’язаних із курінням тютюнових виробів у невстановлених місцях, придбанням самогону та розпиванням алкогольних напоїв. Також стосовно засудженого було вкотре скеровано обвинувальний акт до суду за вчинення чергової крадіжки.
Ухвалою Дубенського міськрайонного суду Рівненської області жителю міста Дубно скасовано звільнення від відбування покарання з випробуванням. Тепер подальші 3 роки чоловік відбуватиме покарання у місцях позбавлення волі.
Роз’яснення: під час звільнення з випробуванням особа зобов’язана виконувати покладені на неї обов’язки. Інакше, відповідно до ч. 2 ст. 78 КК України, якщо засуджений не виконує покладені на нього обов’язки або систематично вчинює правопорушення, що потягли за собою адміністративні стягнення і свідчать про його небажання стати на шлях виправлення, суд направляє засудженого для відбування призначеного покарання.

(153)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.