Навесні запрацюють ще 15 нових сільських амбулаторій

Навесні у Рівненській області планують здати в експлуатацію 15 сільських амбулаторій, а загалом 34
Нині ж в області ведеться їх активне зведення.
Все це передбачено ініціативою Президента України «Доступна медицина». В її рамках перша з таких амбулаторій вже запрацювала в селі Забороль Рівненського району.
«Будуючи інфраструктурні проекти необхідно думати про людей. Тих, хто там працюватиме та тих, хто буде користуватися послугами. Саме тому, необхідно не лише реалізовувати проекти, а й піднімати їх якість. А це безбар’єрність, енергоефективність, безпечність. Саме тому зараз в Україні впроваджуються величезна кількість нових будівельних норм», – зазначив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко під час наради з лікарями та головами ОТГ Рівненщини.

Сільські амбулаторії будуються за сучасними нормами, з автономним опаленням, водопостачанням, медичним обладнанням та меблями тощо. Половина з них буде із житлом для лікаря, транспортом і обов’язково з телемедициною.
Втім сучасні державні будівельні норми повинні застосовуватися й до інших об’єктів, наголосив заступник Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Пархаладзе:
«Пріоритети – це дороги, садочки, школи, лікарні, спортивні об’єкти, ЦНАПи. Адже, коли людина приходить в сучасний офіс, звертається у ньому за послугами, то в неї виникає зовсім інше враження від влади».
За матеріалами: Рівненська ОДА

(79)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.