Нардеп заявив, що йтиме на вибори

А також народний депутат від нашого округу зазначив за кого варто голосувати на президентських виборах
До Дня Незалежності України депутат Верховної Ради Олександр Дехтярчук зібрав прес-конференцію, яку розпочав з розмови про військових. Зокрема, розповів обранець про забезпечення колишніх військкоматів (зараз Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки – прим. Ред.) приміщеннями. Оскільки Центри будуть своєрідними військовими аналогами ЦНАПів їм необхідні придатні приміщення, яких, наприклад, на Млинівщині та Радивилівщині немає.
«Я звернувсь до в.о. голови Пенсійного фонду, щоб передати приміщення пенсійних фондів. І, швидше всього, будівлі будуть передані державі, а тоді ж військовим», – заявив нардеп та спростував інформацію, що майно колишньої колонії було розграбоване. – У колишній виховній колонії будуть дислокуватись розвідники. І у листопаді вони мають приїхати у Дубно вже на постійне місце. Щодо того, що колонію розграбували та поздавали на метал – це неправда. Дійсно, там треба навести лад, місцями протікає дах, розбиті вікна подекуди, але місцеве підприємство «Склоресурс» готове допомогти. Ще треба перевірити пуск тепла, води. Бюджет Міноборони закладається на рік, а тому військові шукають кошти економії та допомогу з місцевих бюджетів».
За словами законотворця, планується розмістити до 1000 осіб, підрозділ перереєструють у Дубно, від чого бюджет отримає 60% податків, що, за підрахунками, становить 8 млн. грн. Зважаючи на таке поповнення до місцевої казни, Олександр Дехтярчук рекомендує депутатам міської ради розробити програму підтримки військових. Окрім того, військові готові перезахоронити невинно розстріляних у тюрмі, уже є дозволи на ексгумацію.

Так як незабаром стартує передвиборча кампанія, а неофіційно воно вже розпочалась нардеп не оминув увагою питання виборів. І зауважив, що обирав би ту людину Президентом, яка відповідає кільком критеріям та умовам:
відродження України, чи не зміниться проєвропейський курс і якою буде позиція щодо НАТО;
ким є по духові кандидат – українцем чи космополітом, як ставиться до Степана Бандери, Волинської трагедії, історії боротьби УПА, вшанування могил по лісах;
підтримка української мови;
та ставлення до Єдиної помісної церкви.
Однак, на думку Олександра Володимировича, ще немає кандидатури на пост Гаранта, яка б відповідала всім цим пунктам, а з нової генерації – представник ще не сформувався. До того ж:
«Жодна команда не впевнена у своїй перемозі», – вважає обранець.
І розповідає, що на території округу уже розпочався підкуп виборців. Представники політичної сили в одній з сільрад виплачують по 200 грн. 10 особам, яким необхідно знайти прихильників. Перший, хто погодиться, до проведення виборів накопичує собі 2000 грн., останній – 200 грн.
На завершення зустрічі народний депутат Олександр Дехтярчук заявив, що на вибори йтиме і балотуватиметься знову від округу № 154 (Дубенщина, Здолбунівщина, Демидівщина та Млинівщина).

(364)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.