Надходження до місцевих бюджетів зросли на чверть

У Дубенському районі одні з найвищих темпів зростання доходів в області
Протягом січня – вересня 2018 року до місцевих бюджетів Рівненщини надійшло майже 3,3 мільярди гривень власних доходів. Надходження у порівнянні з аналогічним періодом минулого року зросли майже на чверть та склали близько 650 мільйонів
«Зростання доходів місцевих бюджетів відбулося у всіх районах і містах області: від 1,3 млн грн – у Млинівському районі, до 51,3 млн грн – у Рівненському. Бюджет міста Рівне зріс на 163,5 млн грн, а Вараша – на 40,3 млн грн», – зазначила директор департаменту фінансів Рівненської ОДА Лідія Біляк.
Найвищі темпи зростання доходів відносно минулого року зафіксовано у Радивилівському (43,8%), Березнівському, Костопільському, Млинівському, Рівненському, Володимирецькому, Гощанському, Дубенському, Здолбунівському, Корецькому та Острозькому районах (30%).
Також, за цей період зросли і доходи місцевих бюджетів 25 ОТГ, які склали 333 млн грн. Загалом їх приріст забезпечено на 27%, або 70,7 млн грн. У Привільненській ОТГ цей показник склав 74,8 %; Тараканівській – 64,0 %, Малолюбашанській – 57,4 %, Деражненській – 43,7 %; Підлозцівській – 31,9 %; Клеванській – 30,0 %.
Із розрахунку на 1 жителя середній показник власних доходів ОТГ збільшився до 1941,7 грн, що на 419,2 грн більше, ніж у минулому році.
За матеріалами: Рівненська ОДА

(76)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.