На Шевченковому джерелі планують збудувати капличку

Капличку хочуть будувати на Шевченковому джерелі, що на Дубенщині
Рішення про будівництво вже підтримала влада і Громадська рада при Дубенській РДА. Як йдеться на сайті Дубенської райдержадміністрації, 3 липня відбулось засідання громадської ради, участь в якому взяли 10 з 13 членів громадської ради, голова Дубенської РДА Юрій Парфенюк, його заступники.

І одним з питань порядку денного було звернення громадського діяча Юрія Томка з пропозицією обговорити на засіданні громадської ради ініціативу щодо встановлення каплички на Шевченковому джерелі у с. Підлужжя Дубенського району.

«З історією про подорож Шевченка Дубенщиною знайомі більшість жителів нашого краю. На сьогодні Шевченкове джерело потребує оновлення та і окультурення. Також варто відмітити надзвичайно високий рівень аварійності на автошляху поблизу Птичі та Підлужжя. Саме тому виступаю з ініціативою про встановлення на Шевченковому джерелі каплиці в честь святого Миколая Чудотворця, покровителя подорожніх», – розповів присутнім Юрій Томко.
Голова Дубенської райдержадміністрації Юрій Парфенюк підкреслив, що районна влада готова надати допомогу у виготовленні необхідної документації для встановлення даної каплички.

Цього дня на засідання громадської ради завітали й Птицький сільський голова Ярослав Вознюк та представники сіл Птича і Підлужжя, які запевнили, що сільська громада підтримує дану ідею та готова надавати всіляку підтримку у встановленні каплички.
За результатами обговорення громадська рада одноголосно підтримала будівництво каплички на Шевченковому джерелі у с. Підлужжя Дубенського району.

(117)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.