На Рівненщині змагалися понад 80 спортсменів-силачів

sportsmeni-veteraniСпортсмени змагались з пауерліфтингу та жиму лежачи
Понад 80 спортсменів-силачів з Рівненщини та Волині з’їхалися у Рівне, аби позмагатися у відкритому кубку Рівненської області з пауерліфтингу та жиму лежачи. Водночас близько 20 спортсменів-ветеранів стали учасниками спортивно-масового фестивалю ветеранів фізичної культури і спорту, який відбувся у рамках відкритого Кубку.
Розпочалися змагання з виступу жінок, в яких серед ветеранів тріумфувала Ніна Шашкевич з Рівного. Виступаючи в абсолютній ваговій категорії серед спортсменок віком 40-49 років, вона зуміла впоратися з вагою в 65 кг.
Серед чоловіків у першій віковій групі з-поміж спортсменів вагою до 74 кг переміг рівнянин Анатолій Пастушенко. Валентин Савран з Млинова в категорії до 83 кг став першим, зумівши підкорити вагу в 150 кг.
Віталій Сікорський (м. Рівне) продемонстрував найкращий результат в категорії до 93 кг. В категорії до 105 кг першим став березнівчанин Олександр Чухрай. В найважчій категорії серед спортсменів вагою понад 120 кг переміг Валерій Ярмолка (м. Березне).

У другій віковій групі (50-59 років) визначався переможець в абсолютній ваговій категорії за формулою Вілкса. Цього разу ним став Олексій Жаворонков з Рівного.
Тріумфатором третьої вікової групи (60-69 років) з результатом 115 кг став Василь Крамарчук (м. Сарни). В четвертій віковій групі (понад 70 років) переміг рівнянин Леонід Загайкевич.
Переможців та призерів нагородили дипломами і медалями обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та призами Відділення НОК України в Рівненській області.
За матеріалами: Рівненська ОДА