Субота , 20 Жовтень 2018Home » Країна » На Рівненщині понад 30 посадовців притягнули до відповідальності

На Рівненщині понад 30 посадовців притягнули до відповідальності

Від початку року рівненські аудитори відшкодували втрати на 14 млн. грн..
Протягом січня – листопада 2017 року спеціалісти Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на понад 14 млн. грн.
За матеріалами проведених контрольних заходів перед органами прокуратури та об’єктами контролю ініційовано пред’явлення 31 позову. До правоохоронних органів передано матеріали 41 ревізії, за якими розпочато 14 досудових розслідувань, та вручено 9 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.
Як  повідомляють на сайті Рівненської ОДА, за результатами проведених контрольних заходів складено 156 протоколів про адміністративне правопорушення, 33 посадові особи об’єктів контролю притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності.

(104)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

На Рівненщині понад 30 посадовців притягнули до відповідальності Reviewed by on . Від початку року рівненські аудитори відшкодували втрати на 14 млн. грн.. Протягом січня – листопада 2017 року спеціалісти Управління Західного офісу Держаудитс Від початку року рівненські аудитори відшкодували втрати на 14 млн. грн.. Протягом січня – листопада 2017 року спеціалісти Управління Західного офісу Держаудитс Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.