Вівторок , 19 Червень 2018Home » Країна » На Рівненщині оберуть найкращих держслужбовців

На Рівненщині оберуть найкращих держслужбовців

У Рівненській ОДА триває другий (обласний) тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»
Його учасниками стали переможці І-го туру – керівники та спеціалісти обласної та районних держадміністрацій області.
Під час конкурсу учасники демонструють знання у співбесіді з питань державного управління, виконують практичні завдання з службової етики та презентують свій публічний виступ.
Члени оргкомітету оцінюють держслужбовців за вміння презентувати себе, професійну компетентність, знання законодавства та здатність аналізувати державну політику у певній сфері чи галузі.
Результати обласного туру будуть оголошені у День державної служби, який в Україні відзначають 23 червня.
Двоє переможців у номінації –  найкращі керівник та спеціаліст – представлятимуть Рівненщину на завершальному етапі у Києві.
Нагадаємо, Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» проводиться у три тури серед державних службовців в номінаціях «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст».
За  матеріалами: Рівненська ОДА

(4)

На Рівненщині оберуть найкращих держслужбовців Reviewed by on . У Рівненській ОДА триває другий (обласний) тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» Його учасниками стали переможці І-го туру – кері У Рівненській ОДА триває другий (обласний) тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» Його учасниками стали переможці І-го туру – кері Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top