На могилах атовців з’явились прапори

На могилах трьох атовців з Дубенщини встановили прапори
Ідея встановлення таких флагштоків виникла в Плосківського сільського голови для вшанування героїв та для того, щоб могила учасника АТО була помітна здалеку.
Третій флагшток з жовто-блакитним стягом встановлено10 листопада на могилі загиблого учасника АТО Петра Полицяка у с. Борбин Млинівського району.

Учасниками даного заходу стали заступник голови Дубенської райдержадміністрації Наталія Левшенюк, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Чоботар, секретар ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» Тетяна Філімоненко, Плосківський сільський голова Борис Кочубей, батько Петра Петро Полицяк, мати загиблого учасника АТО Петра Накидалюка Ніла Шатнік, повідомляють у Дубенській райдержадміністрації.

Це третій флагшток з прапором, який встановлений на могилі загиблого учасника АТО, що проживав на території Плосківської сільської ради. Раніше такі флагштоки були встановлені Володимиру Петренюку, який похований в с. Судобичі та Петру Накидалюку, с. Плоска.

(687)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.