Середа , 17 Жовтень 2018Home » Мiсто » На двох проблемних переходах впроваджують експеримент

На двох проблемних переходах впроваджують експеримент

У Дубні енергією сонця освітлюватимуть пішохідний перехід
У Дубні експеримент – на двох пішохідних переходах встановлюють освітлення та дорожні знаки «Пішохідний перехід» з підсвіткою, які будуть мигати.
На ці заходи з бюджету міста не витратять ні копійки. Впроваджує експериментальний проект фірма з Тернопільщини.
«Освітлення та дорожні знаки з підсвіткою облаштовують на двох пішохідних переходах центрального автошляху міста – на Садовій та на вулиці Замковій (навпроти кафе «Дубнівчанка»). Цей проект  пілотний. Фірма, яка нині облаштовує освітлення та знаки на двох переходах, таким чином рекламує свої послуги. В подальшому, в разі хороших результатів, ця ж фірма, можливо, таким чином зробить безпечними усі переходи місті. Опори встановлює КП «Дубноводоканал» – розповів Інформаційному порталу м. Дубно керівник Дубноводоканалу Сергій Кирчук.

Особливим є те, що в рамках експерименту, на одному з переходів на опорі встановлять сонячні панелі. Світло тут вмикатиметься автоматично, як тільки стемніє на вулиці (спрацьовуватимуть датчики), за рахунок сонячної енергії. На іншому переході електроживлення буде від загальної мережі (встановлять автоматику).
Попереджувальні дорожні знаки за рахунок освітлення та мерехтіння сповіщатимуть заздалегідь автомобілістів про те, що на шляху пішохідний перехід. Тож на двох доволі проблемних ділянках траси в Дубні стане безпечніше переходити дорогу.
Нагадаємо, в мікрорайоні «Садова», зокрема, доволі часто трапляються ДТП за участю пішоходів, і навіть бували випадки з летальними наслідками.

(1017)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

На двох проблемних переходах впроваджують експеримент Reviewed by on . У Дубні енергією сонця освітлюватимуть пішохідний перехід У Дубні експеримент – на двох пішохідних переходах встановлюють освітлення та дорожні знаки «Пішохідни У Дубні енергією сонця освітлюватимуть пішохідний перехід У Дубні експеримент – на двох пішохідних переходах встановлюють освітлення та дорожні знаки «Пішохідни Rating: 0

Коментарі (1)

  • Fire27

    Давно пора було щось таке зробити.

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.