На Дубенщині відновлюють водойму

У селі Озеряни буде озеро
Днями голова Дубенської райдержадміністрації Юрій Парфенюк, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Іщук та начальник Дубенського МУВГ Віктор Фоменюк оглянули хід робіт по відновленню озера Пісочного в с. Озеряни.
Історично назва села Озеряни пов’язана із наявністю озер на даній місцевості. З часом озер ставало все менше. А останнім часом, в засушливі роки, взагалі їх не стало. Залишилось лише болото на місці озера «Пісочне», що знаходиться в селі і було окрасою села. По розповідях жителів села Озеряни дане озеро було глибоке і багатоводне, глибина сягала до 4м. З озера при допомозі насосної станції воду забирали із озера по трубопроводу і подавали на залізничну станцію для заправки паровозів.
Жителі села неодноразово піднімали питання про відновлення озера перед сільською радою та районною адміністрацією.

Як повідомляють у Дубенській РДА, в 2017 році із районного бюджету було виділено 200 тис. грн. на очистку та поглиблення водойми. У жовтні-грудні 2017 року Дубенським МУВГ проводились роботи по очистці озера. Для завершення робіт у 2018 році із районного бюджету знову виділено кошти.
На даний час водойма заповнена водою, глибина сягає до 2 м., роботи тривають.

Місцеві жителі села задоволені роботою та запевняють, що з тих пір як озеро Пісочне наповнилось водою, суттєво підвищився рівень води у колодязях.

(246)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.