На Дубенщині пройшов обласний семінар

У Вербі для працівників управлінь освіти області, що відповідають за стан виховної роботи та позашкільної освіти, провели семінар-нараду
6 жовтня на базі Вербської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулась нарада-семінар працівників управлінь (відділів) освіти райдержадміністрацій, виконкомів рад міст обласного значення, що відповідають за організацію і забезпечення контролю за станом виховної роботи та позашкільної освіти у навчальних закладах області з теми «Виховна робота та позашкільна освіта – невід’ємні складові освітнього процесу, орієнтованого на загальнолюдські цінності, в навчальних закладах Дубенського району».
Відкрила семінар А. Ровкач, головний спеціаліст відділу виховної роботи та соціального захисту дітей управління освіти і науки Рівненської ОДА, яка у своєму виступі звернула увагу на основні завдання з організації виховної роботи у 2016/2017 навчальному році, проаналізувала стан, здобутки, проблеми та перспективи розвитку позашкільної освіти в області.

К. Онищук, методист Рівненської Малої академії наук учнівської молоді, проаналізувала стан злочинності та правопорушень серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів області, роботу закладів освіти з попередження жорстокості та насильства, формування здорового способу життя серед дітей та підлітків.

Виховну роботу навчальних закладів Дубенського району презентувала начальник відділу освіти Г.Вознюк. Л.Павлунь, директор Тростянецького НВК, представила свої електронні посібники для виховної роботи: «Дидактичні ігри маленьких патріотів», «Магія моральності», «Патріотичні фізкультхвилинки», «Історія рідного краю», «Скарбничка класного керівника», «Ігрова модель виховання як засіб формування особистості учня».
Системою виховної роботи з учнями поділилася із присутніми  Н.Романюк, педагог-організатор Шепетинської ЗОШ І-ІІ ступенів та провела майстер-клас із старшокласниками «Українська ментальність. Погляд у себе».
” alt=”” />
Також учасники наради-семінару мали можливість ознайомитись із музейно-освітнім простором Вербської ЗОШ І-ІІІ ступенів та відвідати етнографічну світлицю, музей «Село, школа, люди, доля» та кімнату-музей Т.Г. Шевченка.

Закінчилась зустріч екскурсійною поїздкою на Тараканівський форт, архітектурну пам’ятку ХІХ століття.

(8)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.