Субота , 20 Жовтень 2018Home » Мiсто » На Дубенщині до відповідальності притягнули корупціонера

На Дубенщині до відповідальності притягнули корупціонера

Корупціонер – судовий розпорядник, що не вчасно подав декларацію
Так, Дубенський міськрайонний суд погодився з позицією прокурора Дубенської місцевої прокуратури, та визнав винною 24-річну жительку м. Рівне, яка обіймала посаду судового розпорядника одного з місцевих судів Рівненської області в несвоєчасному поданні без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
У ході судового розгляду адміністративного протоколу про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією за ознаками ч.1 ст. 172-6 КУпАП, жінка визнала свою провину та показала, що подала декларацію  про майно та доходи за 2016 рік 03.05.2017, коли такі особи зобов’язані були розмістити декларацію на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції до 01.05.2017.
Місцева прокуратура вкотре інформує, що за несвоєчасне подання декларації суб’єктами, на яких поширюється дія Закону України «Про запобігання  корупції», та які передбачені у ст.3 цього Закону, передбачена адміністративна відповідальність, а за умисне неподання такої декларації – кримінальна відповідальність.
Керівник Дубенської
місцевої прокуратури                                                                   В. Мартинюк

(293)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

На Дубенщині до відповідальності притягнули корупціонера Reviewed by on . Корупціонер – судовий розпорядник, що не вчасно подав декларацію Так, Дубенський міськрайонний суд погодився з позицією прокурора Дубенської місцевої прокуратур Корупціонер – судовий розпорядник, що не вчасно подав декларацію Так, Дубенський міськрайонний суд погодився з позицією прокурора Дубенської місцевої прокуратур Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.